Reklama

poniedziałek, 2 kwietnia 2012

Elektroniczna waga kuchenna z Biedronki

Elektroniczna waga kuchenna z Biedronki to ciekawy produkt za niską cenę. Waga wykonana jest solidnie a w zestawie są 3 baterie AAA dzięki czemu nie trzeba ponosić dodatkowych kosztów na ich zakup. Do wyboru mamy 3 ustawienia ważenia (kilogramy, gramy, funty oraz uncje). Waga posiada funkcję tarowania oraz czujnik przeciążenia który ostrzega odpowiednim komunikatem na ekranie. Maksymalne obciążenie wagi to 5 kilogramów. Urządzenie uruchamia się szybko i równie szybko waży (zakończanie pomiaru jest sygnalizowane dodatkową ikoną na wyświetlaczu). Waga przeznaczona jest również do bezpośredniego ważenia produktów spożywczych dzięki czemu nie musimy używać dodatkowo miski czy talerza. Okres gwarancji wynosi 2 lata. Jednym słowem produkt godny polecenia.

Elektroniczna waga kuchenna z Biedronki
źródło: biedronka.pl

3 komentarze:

  1. Bardzo ciekawa uwaga. Jestem przekonany, że opisałeś wszytko co się dało na temat waga samochodowa dzięki czemu jestem teraz bardziej bogaty w wiedzę. Mam nadzieje, że będziesz jeszcze pisać tak ciekawe informacje. Nie poprzestawaj na tym co już udało Ci się napisać gdyż temat wag elektronicznych jest praktycznie nie wyczerpany.

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecam, mam już z rok czy dwa i dalej działa. Podstępnie też testowałem dokładność ważąc różne produkty z biedronki (te w foliach i z podaną wagą) - zgadzało się.

    OdpowiedzUsuń
  3. mam nadzieję że niedługo znowu będą w sprzedaży poluje już od dłuższego czasu na nie

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2