poniedziałek, 5 marca 2012

Rolety z Biedronki

Oferowane przez biedronkę rolety są średniej jakości. Wyglądają bardzo dobrze i tak też się prezentują po zamontowaniu. Problem zaczyna się w czasie ich użytkowania. 
Przy podnoszeniu i opuszczaniu rolet sznurek z koralikami przeskakuje o kilka koralików co sprawia, że po jakimś czasie nie można do końca odsłonić okna. Szersze rolety mają jakąś wadę która po podniesieniu powoduje samoistne jej opadanie. Mechanizm blokujący nie działa prawidłowo i sam ciężar rolety powoduje jej opadanie.
Cena rolet jest konkurencyjna w porównaniu do innych sklepów. Jeśli liczy się dla Ciebie cena to te z Biedronki będą idealne ale jeśli jakość jest na pierwszym miejscu to polecam rolety droższe znanej firmy.

źródło: biedronka.pl

12 komentarzy:

 1. Faktycznie rolety sprzedawane w wakacje 2011 w Biedronce są gorszej jakości niż te które były w Biedronce w innych latach. Może Biedronka zamawia teraz rolety od innego producenta i to jest spowodowane pogorszeniem jakości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja na szczęście kupowałem w 2010 roku, do pokoju i kuchni i nic nie przeskakuje ani samoczynnie się nie opuszcza. Co prawda, sam obciążnik (kawałek deseczki), to troszkę niewypał, ale zawsze tam można włożyć coś innego, ja wykorzystałem metalowe listwy od starych żaluzji sprawdzają się rewelacyjnie, to tego za niewielkie pieniądze można dokupić żyłki, jako prowadnice, lub gotowe plastikowe prowadnice na boki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłem wczoraj 28.06.2012 4 rolety w biedronce i jedna po 3 godzinach odkleiła się z metalowej rurki na którą jest zwijana. Spadła hałasując o pierwszej w nocy!

  OdpowiedzUsuń
 4. Rolety bardzo słabej jakości. Odpadają notorycznie, hamulec często nie utrzymuje rolety. Jednak za tą cenę trudno wymagać czegoś więcej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłem, użytkuję, nie mam problemu. Odsłaniam codziennie. Więc bez przesady.

  OdpowiedzUsuń
 6. Służą już ponad 2 lata i wszystko działa bez problemu.

  OdpowiedzUsuń
 7. w biedronce jest wszystko gorszej jakosci!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. wszystko jest podrobione ale ludzie patrza na cene a nie na jakosc

  OdpowiedzUsuń
 9. Witam kupiłam rolety do całego domu... sprawdzaja się bardzo dobrze i za jaka cene....

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzisiaj kupiłam mini rolety z tą powłoką izolacyjną chroniąca przed słońcem. Jak na razie podnoszę opuszczam i jest OK. Nie uważam żeby za taką cene można było spodziewać się mannny z nieba. Natomiast 5 lat temu również kupiłam rolety w biedronce i mam je po dziś dzień.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja mam rolety wcześniej kupowane i teraz kupowane. Co do mechanizmu nie mam zastrzeżeń (rolety szer. ok 60cm) lecz te starsze nie były zaciemniające i wszystko jest OK. Rolety ostatnio kupione są powleczone jakimś tworzywem, które w kontakcie ze słońcem (podwyższoną temperaturą) wydziela straszliwy smród topionego tworzywa.
  Jak rano wszedłem do pokoju dziecka to myślałem że się przewrócę. Od razu to ściągnąłem. Mam nadzieję że maluchowi nic nie będzie. Ma trzy latka i już śpi sam w swoim pokoiku. A ja zafundowałem mu jazdę po sztachu cuchnącej rolety. MASAKRA!!!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.