Reklama

czwartek, 10 maja 2012

Lampa owadobójcza z Biedronki

Lampa owadobójcza po raz kolejny pojawi się w Biedronce 10.05.2012r. Lampa kosztuje niecałe 20zł i jest doskonała do niewielkich pomieszczeń do 20 metrów kwadratowych. Lampa dostępna w 3 kolorach: niebieskim, zielonym i czarnym.

Lampa owadobójcza z Biedronki
 źródło: biedronka.pl


Owady są wabione światłem fluorescencyjnym o niebieskiej barwie i unieszkodliwiane przez porażenie prądem gdy dotkną do siatki zamocowanej w lampie. Lampa cechuje się niskim zużyciem energii elektrycznej 4W (poprzednia lampa z biedronki miała lampę o mocy 2W), nie wydziela zapachu ani dymu. W zestawie jest pędzelek do czyszczenia. Lampa owadobójcza kupiona 2 lata temu w Biedronce wygląda bardzo podobnie i jak do tej pory sprawdza się bardzo dobrze skutecznie wabiąc meszki i komary w pokoju.

Ulotka z Biedronki:
Lampa owadobójcza z Biedronki

1 komentarz:

  1. Polecam:)
    Kupiłam w zeszłym roku przed wakacjami, jakoś w maju. Włączona była lampa cały dzień (tak dla testu). Wieczorem na niej było pełno martwych muszek, much i innych owadów:) Naprawdę działa!

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2