Reklama

poniedziałek, 9 lipca 2012

Scyzoryk kempingowy z Biedronki

Scyzoryk kempingowy w Biedronce pojawi się 12.07.2012r. w trzech odmianach. Każdy w cenie niecałych 12zł. Scyzoryki miedzy sobą różnią się kształtem ostrza i materiałem z którego wykonana została rączka (aluminiowo - gumowa, aluminiowo - drewniana oraz aluminiowo - gumowa w kolorze pomarańczowym). 

źródło: biedronka.plOstrze wykonane jest ze stali nierdzewnej. Z ulotki można dowiedzieć się, że nóż przydatny jest na trekkingu lub na kempingu, posiada ergonomiczną rękojeść a w zestawie z nożem dostajemy etui. Za cenę 12zł nie można się spodziewać super wytrzymałego sprzętu a raczej produkt "Made in China" ale do delikatnych prac powinien wystarczyć. Mało wymagający użytkownik powinien być zadowolony ze scyzoryka z Biedronki.  Scyzoryk który był sprzedawany w biedronce w 2011 nie zyskał dobrej opinii za względu na dużo niedoróbek. Scyzoryki z Biedronki sprzedawane w 2012 wyglądają trochę inaczej czy to oznacza poprawę ich jakości okaże się wkrótce.

Ulotka z Biedronki:

4 komentarze:

 1. Scyzoryk masywny , dobrze leży w dłoni. Egzemplarz , który ja testowałem jest bez blokady ostrza widocznej na zdjęciu. Blokuje i odblokowuje za pomocą blaszki z nacięciem wchodzącej w rowek w ostrzu. Uważam , że to dobre rozwiązanie zapewnia dłuższą żywotność nożyka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłem, jestem bardzo zadowolony :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Który model polecacie? Napiszcie coś więcej bo się zastanawiam nad kupieniem któregoś.

  OdpowiedzUsuń
 4. bierz się za kolorowy, póki są! ;)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2