Reklama

środa, 29 sierpnia 2012

Żelazko Electrical Co 2200W z Biedronki

Żelazko Electrical Co 2200W w Biedronce będzie sprzedawane od 06 wrzesnia 2012r. Żelazko o mocy 2200W posiada funkcję prasowania w pionie, ceramiczną stopę dzięki której gładko przesuwa się po materiale oraz regulowaną moc pary co umożliwia prasowanie różnego rodzaju tkanin. To wszystko za cenę niespełna 50zł.

Żelazko Electrical Co 2200W z Biedronki
źródło: biedronka.pl


Żelazko Electrical Co 2200W z Biedronki jakością podobne jest do urządzeń marki Clatronic. Na niższą cenę wpływa po części fakt iż nie płacimy za renomowaną markę. Żelazko Electrical Co, które było wcześniej sprzedawane w Biedronce miało mało wydajny wyrzut pary wodnej (w granicach 30g/min gdy markowe modele dochodzą do 200 g/min). Czy tak będzie i tym razem przekonamy się we wrześniu. Stopa ceramiczna w produktach Electrical jest dość dobra do tego dochodzi system oczyszczania z kamienia ciśnieniem pary oraz standardowej wielkości pojemnik na wodę. Żelazko Electrical Co 2200W z Biedronki jest tańszą alternatywą dla markowego żelazka i dobrze sprawdza się w domu.


Specyfikacja techniczna Żelazko Electrical Co 2200W:
- moc: 2200 W
- długość kabla: 1,9 m
- funkcja prasowania w pionie
- system zapobiegający kapaniu
- mydlany spryskiwacz
- ceramiczna stopa gładko przesuwa się po materiale
- regulowana moc pary umożliwia prasowanie różnego rodzaju tkanin
- zabezpieczenie przed osadzaniem się kamienia
- w zestawie pojemnik na wodę z miarką


Ulotka z Biedronki:

3 komentarze:

  1. Niektóre nieznane firmy okazują się dobrej jakości, ale niektóre nie są godne polecenia. Nie wiem, czy zdecydowałabym się kupić takie żelazko w biedronce? ale jak ktoś z was się skusi to czekam na opinie.

    OdpowiedzUsuń
  2. To żadna forma, zwykła produkcja jednej wielu produkcji NoName z Chin

    OdpowiedzUsuń
  3. Używam ponad rok, działa nadal bez problemów.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2