Reklama

poniedziałek, 24 września 2012

Bezprzewodowa stacja pogodowa Clarus z Biedronki

Bezprzewodowa stacja pogodowa Clarus w Biedronce będzie sprzedawana od 1 października 2012r. Za cenę niespełna 40zł dostajemy ciekawie wyglądającą stację pogodową.

Bezprzewodowa stacja pogodowa Clarus z Biedronki
źródło: biedronka.pl


Pod marką Clarus w Biedronce sprzedawane są rożne produkty z działu elektronika. Większość z nich jeśli nie wszystkie to produkty Made in China. Bezprzewodowa stacja pogodowa Clarus w biedronce była już sprzedawana wcześniej (w 2011r. i na początku 2012r.). Czy to ten sam model czy nowy z poprawionymi wadami poprzednika nie wiadomo. Na forum internetowych sprzedawane wcześniej bezprzewodowe stacje pogodowe Clarus nie ma najlepszych opinii. Najczęściej wymienianą wadą był czujnik zewnętrzny, który zawyża temperaturę. Tworzywo sztuczne z którego wykonana jest stacja pogodowa Clarus pozostawia wiele do życzenia. Należy uważać przy montażu bo łatwo jest uszkodzić klapkę do baterii lub zaczep. Ina koniec jeszcze jedno. Zastanawia mnie to, że minimalna mierzona temperatura to -20°C. Moim zdaniem powinno być minimum -40°C bo nawet ostatniej zimy temperatura w Polsce sięgała -38°C.

Specyfikacja techniczna bezprzewodowej stacji pogodowej Clarus:
- bezprzewodowy nadajnik radiowy
- dodatkowe funkcje: zegar, budzik z funkcją drzemki, kalendarz do roku 2099
- czytelny wyświetlacz LCD
- możliwość montażu na ścianie
- baterie w zestawie
- zakres pomiaru temperatury: o odbiornika: od 0° do +50°C o nadajnika: od -20° do +60°C
- zasięg urządzenia: 25 m (w terenie bez przeszkód i interferencji innych urządzeń elektronicznych)

Ulotka z Biedronki:
Bezprzewodowa stacja pogodowa Clarus Biedronka ulotka

1 komentarz:

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2