Reklama

czwartek, 8 listopada 2012

Odkurzacz Clarus HEPA z Biedronki

Odkurzacz Clarus z filtrem HEPA w Biedronce będzie sprzedawany od 12.10.2012r. za 149zł. Dostępny będzie w kolorze czarnym oraz czerwonym. Moc odkurzacza to 2000W.

Odkurzacz Clarus HEPA z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Odkurzacz Clarus z filtrem HEPA z Biedronki został wyposażony w filtr HEPA (ang. High Efficiency Particulate Air), który jest obecnie najdoskonalszym filtrem używanym do filtracji powietrza. Potrafi filtrować z powietrza m.in. roztocza, wirusy i pleśń. W komplecie otrzymujemy szczotkę okrągłą,  ssawkę szczelinową, ssawko-szczotkę, 2 worki papierowe i 1 worek z materiału. Odkurzacz Clarus z Biedronki  posiada przewód sieciowy o długości 5 m, teleskopową rurę, filtr HEPA, wskaźnik zapełnienia worka, schowek na szczotkę okrągłą i ssawkę szczelinową.

Ulotka z Biedronki:
Odkurzacz Clarus HEPA z Biedronki ulotka

9 komentarzy:

 1. Ja mam bezworkowy odkurzacz Clarusa z biedronki już ze dwa lata i jak do tej pory spisuje się dobrze. Ciekawe czy ten jest podobnej jakości.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie polecam. Od nowości słabo zbiera i nie mogę dokupić szczotki.

  OdpowiedzUsuń
 3. CLARUS VC5555 NIE POLECAM.RURA SIE NIE OBRACA.KOLKA ODPADLY OD SZCZOTKI PO 3 ODKURZANIACH.KABEL RAZ ZWIJA SIE RAZ NIE,JEST KROTKI.UCHWYTY(STOJAK) POLAMAL SIE PO MIESIACU.DEKRA TO JAKIS SKANDAL JAK ONI TO TESTUJA TO SMIECH NA SALI.WSTYD!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mam clarus dwa lata z filtrem hepa . Jak filrt jest czysty to zbiera nieźle , ale wystarczy odkurzyć jeden mały dywan i filtr zapycha się drobinkami i już tak dobrze nie ciągnie. Wykonanie fatalne, w drugiej połowie roku kółka od szczotki odpadły i złamało się jedno kółko od odkurzacza. Później rura teleskopowa zaczęła się sama składać i nie blokowała się. ułamał się jeden uchwyt o pojemnika na śmieci. Mam go dosyć kupuję nowy. Nie CLARUS

  OdpowiedzUsuń
 5. Co wy za głupoty wypisujecie to najlepszy odkurzacz jakiego kiedykolwiek miałem i chętnie wysłużony po kilku latach kupiłbym następny taki ale niestety nie ma już takich o takich mocach tylko słabeusze ok 800w np. Zelmer itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy wie ktoś może z jaką siłą ciagnie ten odkurzacz na najmniejszym stopniu?

   Usuń
 6. Czy wie ktoś może z jaką siłą ciagnie ten odkurzacz na najmniejszym stopniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie, aż łzy lecą :>

   Usuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2