Reklama

poniedziałek, 21 stycznia 2013

Zestaw startowy do przygotowania potraw z Biedronki

Zestaw startowy do przygotowania potraw w Biedronce będzie sprzedawany od 28.01.2013r. i będzie kosztował 139zł. Co dostajemy za tą cenę? Cały zestaw to 3 garnki, naczynie żaroodporne brytfannę żaroodporną oraz patelnię aluminiową.

Zestaw startowy do przygotowania potraw Biedronka
źródło: biedronka.pl

W ulotce czytamy, że pierwsza własna kuchnia to duże wyzwanie. Miejsce w pustych jeszcze szafkach wypełni zestaw garnków, dzięki któremu już od pierwszego dnia przygotujesz każde danie, jakie zechcesz. By posiąść tajniki sztuki kulinarnej, należy stworzyć ku temu jak najlepsze warunki. Dobrze wyposażona kuchnia leży u podstaw każdego smakowitego przepisu. Zadbajmy o kuchnię zarówno od strony wizualnej, jak i estetycznej. Z nami będzie to kuchnia na medal!

Zestaw startowy do przygotowania potraw z Biedronki zawiera:
• 3 garnki ze stali nierdzewnej z pokrywką (pojemność: 2,2 I; 2,7 I; 4,6 I)
• naczynie żaroodporne PYREX z pokrywą (pojemność: 51)
• brytfanna żaroodporna Arcusine (wymiary: 35x24 cm)
• patelnia aluminiowa z powloką nieprzywieralną (średnica: 26 cm)

Czy taki zestaw startowy wystarczy dla kucharki? Oceńcie sami. Dla mnie wystarczy patelnia do smażenia takich potraw jak frytki :)

Ulotka z Biedronki:
Zestaw startowy do przygotowania potraw Biedronka ulotka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2