Reklama

czwartek, 28 lutego 2013

Dzwonek bezprzewodowy z Biedronki

Dzwonek bezprzewodowy w Biedronce będzie sprzedawany od 28.02.2013r. i będzie kosztował niecałe 30zł. Zasięg telefonu to 80 metrów, do wyboru mamy 36 sygnałów dzwonka. W zestawie otrzymujemy baterie.

Dzwonek bezprzewodowy Biedronka
źródło: biedronka.pl

Dzwonek bezprzewodowy z Biedronki - funkcje:
- 3 tryby pracy: melodia, sygnał świetlny, melodia i sygnał świetlny
- 36 melodii
- zasięg: 80 m
- baterie w zestawie
- możliwe zaprogramowanie współpracy z kilkoma włącznikami lub jednego włącznika z kilkoma dzwonkami

Ulotka z Biedronki:
Dzwonek bezprzewodowy Biedronka ulotka

2 komentarze:

  1. POLECAM :) Jeszcze działa.

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecam! kupiłam 2 szt. pierwszy dla siebie - biorę przycisk do kieszeni i idę z psem na spacer. Czasem wracam do domu od strony ogrodu- czyli z drugiej strony (tam gdzie nie ma dzwonka) i wtedy wciskam swój przycisk i słychać mnie w mieszkaniu( nie muszę krzyczeć pod płotem :D :D :D )
    A drugi kupiłam dla sąsiadki, która ma chorą mamę. Mama ma taki przycisk dzwonka przy łóżku i jak coś potrzebuje to dzwoni.
    Zaletą jest donośny dźwięk i to ,że można wybrać odpowiednią muzyczkę. Wadą- to,że wybierając dźwięki nie można wrócić do poprzedniej melodii tylko trzeba wszystkie 35 przelecieć na nowo.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2