Reklama

poniedziałek, 25 lutego 2013

Przedłużacz antyprzepięciowy lub z przełącznikami z Biedronki

Przedłużacz antyprzepięciowy lub z przełącznikami w Biedronce jest w sprzedaży od dzisiaj czyli od 25.02.2013r. i kosztuje niecała 20zł.

Przedłużacz antyprzepięciowy, z przełącznikami Biedronka
źródło: biedronka.pl

Przedłużacz antyprzepięciowy z Biedronki chroni przed przepięciami sieci zasilającej. Posiada wbudowany bezpiecznik i przewód o długości 3m. Przedłużacz z przełącznikami z Biedronki posiada główny wyłącznik, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie oraz kabel o długości 1,5 m.

Ulotka z Biedronki:
Przedłużacz antyprzepięciowy, z przełącznikami Biedronka ulotka

10 komentarzy:

 1. Co bardzo istotne, a mnie wprowadziło w błąd - listwa z przełącznikami NIE MA podswietlenia przełączników. Wiec na pierwszy rzut oka nie wiadomo czy przycisk jest włączony.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szkoda że nie ma podświetlanych przełączników. To niewygodne nachylać się i sprawdzać czy któryś przełącznik jest włączony czy wyłączony :(

   Usuń
  2. Kurcze, ale się nabrałam, faktycznie nie jest podświetlany, poprzednim razem również kupiłam taki sam w Biedronce i był podświetlany, ale z drugiej strony, to może lepiej że nie jest, bo jeszcze mniej zużywa się prądu :)

   Usuń
  3. A kojarzysz czy na opakowaniu poprzedniej listwy była informacja o podświetlanych przełącznikach? jak dla mnie to jakieś nieporozumienie bo przyciski są przezroczyste co może wskazywać na to, że w zamyśle powinny być podświetlane. Pewnie na tej samej linii produkcyjnej w Chinach robią i takie i takie listwy a do tych nie wsadzili światełek żeby było taniej ehh ;) Co do poboru prądu - takie światełka pewnie generują koszt na poziomie kilku groszy rocznie :)

   Usuń
 2. Poprzednie wersje tej listwy praktycznie jako jedyne na rynku (tanie) dawały możliwość włączenia / wyłączenia poszczególnych wtyczek osobnym przyciskiem. Ale jak włącznik chodził non stop, to i tak po jakimś czasie się przepalał.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam posiadam ta listwe ok 2 lat i działaja wszystkie właczniki podswietlanie a listwa właczona 24h na dobe

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja też sprawna. Nie działa jedna neonówka. Kupiona ok. 2009 roku.

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam,
  moja listwa również działa bez zarzutu od 2010 roku. Kupiłam ją właśnie z powodu podświetlanych przy każdym gnieździe wyłączników .
  Jeden rzut oka - i wszystko jasne... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. A co zrobić jak na antyptzepieciowej z Biedry zapali się surge protection?

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2