Reklama

piątek, 15 marca 2013

Opony letnie Dębica Passio 2 z Biedronki

Opony letnie Dębica Passio 2 w Biedronce będą sprzedawane od 18.03.2013r w cenie do 99zł do 159zł. Dębica Passio 2 idealnie sprawdza się w polskich warunkach. Bardzo solidna i bardzo trwała. Zapewnia wysokie przebiegi, krótką drogę hamowania na mokrej nawierzchni, bardzo dobre prowadzenie auta. Optymalna pozycja klocków i płaski kontur opony Efekt: lepszy kontakt z droga, wysokie przebiegi. Sztywny blok w strefie barkowej Efekt: dobre prowadzenie i kontrola przy skrętach. Szerokie rowki obwodowe i poprzeczne Efekt: odporność na aquaplaning i lepsze odprowadzanie wody.

Opony letnie Dębica Passio 2 Biedronka
źródło: biedronka.pl

Opony letnie Dębica Passio 2 z Biedronki są odporne na ścieranie, pracują równo-miernie i mają doskonały kontakt z nawierzchnią. W porównaniu z poprzednia edycją tych opon, przebiegi są dłuższe o 20%, przy zachowaniu wysokich parametrów bezpieczeństwa. Precyzyjny układ klocków bieżnika gwarantuje skrócenie drogi hamowania na mokrej nawierzchni oraz zwiększa kontrolę kierowcy nad pojazdem.
Ceny w zależności od rozmiaru prezentują się następująco:
1) 195/65R15 91T - 159zł
2) 175/65R14 82T - 129zł
3) 155/70R13 75T - 99zł

Opony letnie Dębica Passio 2 z Biedronki - cechy produktu:
- Zoptymalizowany kontur opony: przyczynia się do równomiernego nacisku na całej szerokości opony. a tym samym do równomiernego zużywania się bieżnika.
- Mieszanka gumowa na bazie krzemionki: przyczynia się do poprawy przyczepności na mokrej nawierzchni.
- Zoptymalizowana konstrukcja opony: usztywnione elementy żebra centralnego opony wraz ze sztywnymi blokami bocznymi zapewniają stabilne prowadzenie opony w każdych warunkach.
- Szerokie rowki obwodowe oraz zwiększona ilość rowków poprzecznych: zmniejszają ryzyko wystąpienia aquaplaningu dzięki skutecznemu odprowadzaniu wody i usuwaniu jej spod czoła bieżnika opony.
Ulotka z Biedronki:
Opony letnie Dębica Passio 2 Biedronka ulotka

6 komentarzy:

 1. Dębica Pasmo 2? Brzmi jak tekst kogoś, kto nie widział tej opony na oczy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację. Literówka już poprawiona :)

   Usuń
 2. bardzo dobra cena, tylko 5zl drozej niz zaklady wulkanizacyjne kupuja w hurcie. Tylko opona slaba.

  OdpowiedzUsuń
 3. jak dla mnie cena bez rewelacji, na www.oponeo.pl ta dębica w takiej samej albo niższej cenie a jeszcze mozna na montaż sie umówić

  OdpowiedzUsuń
 4. Polakowi nie dogodzisz, używane źle, nowe tańsze też źle, idzie wybór kur... Na spacer i nie pier.... Już.

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja jeździłam na zimówkach kupionych w Biedronce i bardzo dobrze się trzymały drogi, nigdy nie wpadłam w poślizg, jeszcze nie widać zużycia więc są mocne i dobrej jakości, a nie jakaś tam druga klasa. Polecam jak najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2