Reklama

środa, 8 maja 2013

Licznik rowerowy z Biedronki

Licznik rowerowy w Biedronce jest sprzedawany od 06.05.2013r. i kosztuje niecałe 16zł. Posiada wiele funkcji w tym: prędkość, porównywanie prędkości, licznik przejechanych km, dzienny czas jazdy, zegar i timer.
Licznik rowerowy Biedronka
źródło: biedronka.pl

Licznik rowerowy z Biedronki - opis:
- łatwy montaż na kierownicy
- prosta obsługa za pomocą dwóch przycisków (set i mode)
- 14 funkcji, m.in.: prędkość, porównywanie prędkości, licznik przejechanych km, dzienny czas jazdy, zegar i timer

Ulotka z Biedronki:
Licznik rowerowy Biedronka ulotka

3 komentarze:

 1. W mojej Biedronce ten licznik wygląda zupełnie inaczej niż ten na zdjęciu. Chciałem kupić ale jakoś wykonania jest taka sobie...

  Za to sprzedawane oświetlenie - pierwsza klasa. Tylko zwróćcie uwagę na mocowania do roweru bo są różnego typu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakaś promocja wielka to nie jest bo w sklepie rowerowym te najtańsze modele chodzą właśnie jakoś po 20zł.
  Jak ktoś chce mieć dokładne sprzęcisko z podświetleniem, licznikiem kalorii i dobrą pamięcią to trzeba dać 60zł. Natmoiast te 16zl jak ktoś czegoś takiego nie ma to warto dać przy jeździe amatorskiej bo zawsze to fajniej mija czas podczas jazdy jak sobie liczymy przejechaną drogę i prędkość.

  Tak jak pisze wyżej światła się opylają ale ja uważam że jednak oświetlenie jest na tyle ważne że warto kupić coś dobrej firmy o dobrej mocy. W sklepie rok temu za kupiłem cały komplet za 35zł i działają rewelacyjnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nieergonomiczny i zagmatwany interfejs obsługi. Np. żeby uzyskać zliczanie od zera przebiegu dziennego, trzeba nacisnąć na raz dwa przyciski. Po dłuższym postoju (na drugi dzień) ten licznik powinien kasować się sam. Trudno dostępny przebieg całkowity. Tanio, liczy dobrze ale nie polecam.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2