Reklama

poniedziałek, 6 maja 2013

Piłka nożna z Biedronki

Piłka nożna w Biedronce będzie sprzedawana od 06.05.2013r. i będzie kosztowała niecałe 25zł. Piłka czterowarstwowa, szyta ręcznie. Do wyboru 5 wzorów.

Piłka nożna Biedronka
źródło: biedronka.pl

Piłka nożna z Biedronki - opis:
- 4-warstwowa, szyta ręcznie
- lśniąca powłoka
- chowany lateksowy zawór
- rozmiar: 5
- 5 wzorów do wyboru
Ulotka z Biedronki:
Piłka nożna Biedronka ulotka

6 komentarzy:

 1. Kupiłem w kolorze niebieskim - wyprodukowana w Pakistanie. Na pierwszy rzut oka jest ok, kształt przypomina koło, szwy wydają się w miarę solidne...zobaczymy co wyjdzie podczas grania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Taką piłke mozna kupić kilkuletniemu dziecku i nikomu więcej.

  Masa piłki jest fatalna po napompowaniu i piłka lata jak sloganowy "balon" więc normalnie sobie tym nikt nie pogra. Natomiast za 25zł idealnie tak jak mówiłem nadaje się dla dzieci bo one jeszcze nie przywiązują uwagi do sprzetu i plusem dla nich będzie to że z ich siłą kopnięcia piłka jakoś w miarę poleci.

  Szwy co prawda wyglądają solidnie ale to pozur bo są schowane przy takim stanie powietrza jak leżą w koszykach natomiast jak nadujemy ją do końca to dopiero widzimy z czym mamy do czynienia. Także długo ostrej kopaniny ona nie wytrzyma ale tak jak wyżej sprawdzi sie dla dzieci bo ją tak nie wymordują.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupowałem kiedyś takie i podobne piłki na Wólce Kosowskiej. Cena na Wólce od 9 do 11 zł. Jeżeli tam Biedronka się zaopatruje to ładna przbitka cenowa

  OdpowiedzUsuń
 4. Po dwóch kopnięciach wychodzi blaza na zewnątrz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Poprieram. Kiedyś bawiłem się w takie taniości to tam było że po kilku kopnięciach z piłki schodzi skórka a pożniej robi się dziura i juz do wywalenia. Lepiej raz a dobrze zainwestować w jakoś pilke adidas lub nike

   Usuń
 5. Nie opłaca się kupić!

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2