Reklama

środa, 15 maja 2013

Podkaszarka i nożyce akumulatorowe 2w1 z Biedronki

Podkaszarka i nożyce akumulatorowe 2w1 w Biedronce są sprzedawane od 13.05.2013r. i kosztują 99zł. Urządzenie wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy 7,2 V o pojemności 1500 mAh.
Podkaszarka nożyce akumulatorowe Biedronka
źródło: biedronka.pl

Podkaszarka i nożyce akumulatorowe 2w1 z Biedronki - opis:
- akumulator litowo-jonowy 7,2 V o pojemności 1500 mAh
- szybka i łatwa zmiana ostrza
- lampka LED pokazująca poziom naładowania akumulatora
- ładowarka w zestawie

Ulotka z Biedronki:
Podkaszarka nożyce akumulatorowe Biedronka ulotka

5 komentarzy:

 1. Kupiłem i używałem z godzinę. Obkaszałem trawę na około roślin tam gdzie kosiarka wjechać nie może. Powiem tak:
  Na trawie wyschniętej czy twardej pięknie to ścina. Chwasty także pięknie kosi. Lecz na trawie miękkiej, soczystej niestety ścinać przestaje. Albo wina tandetnych ostrzy albo te urządzenia tak mają. Porównania z innym urządzeniem nie mam. Ostrzy do żywopłotu na żywopłocie nie próbowałem ale spróbowałem nimi skosić trawę. Ostrza do żywopłotu kompletnie nie nadają się do koszenia trawy. Nie zauważyłem problemu z akumulatorem. 7V jakie teoretycznie daje jest wystarczające aby silnik nie zwalniał przy koszeniu.Ciekawi mnie trwałość akumulatora...

  OdpowiedzUsuń
 2. ciekawe czy będą dostępne wymienne ostrza w asortymencie Biedronka?

  OdpowiedzUsuń
 3. Będąc na wakacjach w Iławie odwiedziłem market Biedronki i zakupiłem podkaszarkę 2w1 akumulatorową niestety lecz wcale się nią nie nacieszyłem gdyż ładowarką ładowałem zgodnie z instrukcja podkaszarka na krótko się odezwała i koniec następnie ładowałem przez 12 godzin akumulatorki i podkaszarka nadal nic a diody świecą się podczas ładowania może to i dobry produkt lecz nadal twierdzę że co czajnatan to czajnatan ( Tandeta ) tam idzie o ilość a nie o jakość
  Zawiedziony

  OdpowiedzUsuń
 4. Powiem tak świetna sprawa nożycami do żywopłotu równam też tuje i inne tego typu drzewka powiem świetnie tną choć ostrze w urządzeniu ma troszkę luzy i nie można dokręcić tej małej śrubeczki co do baterii to wiadomo nie trzyma długo starcza na 20-30 minut obcinania tui.ładowanie ok 1.20h wystarcza.jestem zadowolony.minusem jest niewygodna rączka. moja ocena w skalo od 0 do 10 to 7.

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie podjęłam decyzje,na dzień dzisiejszy jest to zbytek za taką kase

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2