Reklama

sobota, 8 czerwca 2013

Grill Piccolino z Biedronki

Grill Piccolino w Biedronce jest sprzedawany od 06.06.2013r. i kosztuje 99zł. Grill Kulisty Stołowy to produkt renomowanej firmy LANDMANN. Wymiary: dł. 36 x szer. 38 x wys. 45 cm. Posiada emaliowaną pokrywę oraz misę paleniskową. Emaliowane części składowe są łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na wysoką temperaturę. Grill jest solidnie wykonany i znakomicie się prezentuje. Stojak jest bardzo atrakcyjny i stabilny. W górnej pokrywie posiada pokrętło regulujące ilość powietrza dochodzącą do wnętrza. Dolna i górna pokrywa łączone są ze sobą za pomocą bocznych zatrzasków. Dzięki temu grilla można przenosić podczas grillowania. Dodatkowo zwiększa to bezpieczeństwo w razie przypadkowego przewrócenia.

Grill Piccolino z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Grill Piccolino z Biedronki jest solidnie wykonany i znakomicie się prezentuje. Stojak jest bardzo atrakcyjny i stabilny. W górnej pokrywie posiada pokrętło regulujące ilość powietrza dochodzącą do wnętrza. Dolna i górna pokrywa łączone są ze sobą za pomocą bocznych zatrzasków. Dzięki temu grilla można przenosić podczas grillowania. Dodatkowo zwiększa to bezpieczeństwo w razie przypadkowego przewrócenia.

Grill Piccolino LANDMANN Biedronka


Grill Piccolino z Biedronki - opis:
- chromowany ruszt, statyw grilla oraz szczypce
- emaliowana miska paleniska i pokrywa
- wewnętrzna miska na popiół
- poręczny uchwyt na szczypce
- przesłona wentylacyjna z regulacją

Ulotka z Biedronki:
Grill Piccolino z Biedronki ulotka

2 komentarze:

  1. już widzę tą stal pancerną :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Typowy polaczek... wie lepiej...

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2