Reklama

poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Przybornik z zegarem lub budzik z Biedronki

Przybornik z zegarem lub budzik w Biedronce jest sprzedawany od 19.08.2013r. i kosztuje niecałe 10zł. Wspaniały gadżet na rozpoczęcie roku szkolnego.

Przybornik z zegarem lub budzik z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Przybornik z zegarem lub budzik z Biedronki - dostępne funkcje:
- precyzyjny zegar z budzikiem
- alarm z funkcją drzemki
- kalendarz
- termometr do pomiaru temperatury w pokoju

Ulotka z Biedronki:
Przybornik z zegarem lub budzik z Biedronki ulotka

Aktualizacja
Wczoraj 19.08.2013 r. około godziny 16.00 były już tylko 2 sztuki przybornika z zegarem i 3 budziki. To czy działa termometr można sprawdzić zakładając w sklepie baterie które są w zestawie (2 sztuki AA). Wystarczy usunąć z nich folię zabezpieczającą. Następnie trzymamy przybornik w rękach przez minutę i temperatura powinna wzrosnąć chociaż o 0,1 stopnia Celsjusza.
Po włożeniu baterii wita nas kilkusekundowa melodyjka podobna do tych z grających pocztówek ale na szczęście trochę cichsza. Cyfry godziny, kalendarza i termometru są dość duże i czytelne.Poza ustawieniami godziny i daty możemy ustawić budzik i jakieś "odliczanie do zera". Ustawienie wszystkich funkcji trwało nie więcej niż 5 minut.

Przybornik z zegarem - instrukcja
 

14 komentarzy:

 1. mi nie działa termometr w przyborniku

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że nie działa. Ja chcę sobie kupić ze względu na termometr. Nie da się w sklepie sprawdzić czy działa czy nie działa? Jakoś rozpakować i włożyć baterie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie przekonują mnie takie urządzenia. Wolę kupić normalny termometr :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie termometr działa :) Najlepiej w sklepie sprawdzić.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja ten przybornik kupiłem jakiś rok temu wtey też był w biedronce identyczny i to chyba 5 zł drożej wtedy dałem. Zepsuł się jakiś miesiąc temu po prostu zwariował mu system, ale za te pieniądze naprawdę się opłaca. Zawsze pod ręką masz godzinę i datę - w zimie kiontrolujesz sobie temperaturę oraz jak trzeba to również obudzi. I ostatni plus to, że wreście długopisy się nie gubią bo wrzucisz tam parę i zawsze wiadomo gdzie są.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Panie Anonimowy (nie chciało się wpisać nazwy użytkownika?!?)
   Na dole jest przycisk reset. Zresetowanie nic nie dało czy nie próbowałeś???

   Usuń
  2. Z tego co widzę, aby podać nazwę użytkownika muszę mieć konto. Powiedz mi w czym by Ci pomogło jakbym nazwał się np: "Ptaszek" ? Liczy się moja opinia, a nie jakim loginem się posługuję.

   Usuń
  3. Panie Ptaszek ponawiam pytanie. Zresetowanie nic nie dało czy nie próbowałeś?

   Co do loginu to nie trzeba zakładać konta. Przeczytaj to link. Pozdrawiam.

   Usuń
  4. @Ptaszek nie musisz mieć konto :)

   Usuń
 6. W moim nie da się zdezaktywować alarmu

  OdpowiedzUsuń
 7. Mi wszysko działa

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak tu ustawić budzik? Robie wszystko zgodnie z instrukcją i tak naprawdę jak już wszystko ustawiłam w związku z alarmem to nie wiem jaki na końcu przycisk nacisnąć :) czy ktoś miły wytłumaczył by mi to? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2