Reklama

piątek, 20 września 2013

Zegarek męski lub damski z Biedronki

Zegarek męski lub damski w Biedronce jest sprzedawany od 19.09.2013 r. i kosztuje niecałe 35 zł. Do wyboru mamy 5 damskich i 5 męskich modeli zegarków.

Zegarek męski, damski Biedronka
źródło: biedronka.pl

Zegarek męski lub damski z Biedronki - opis:
- precyzyjny japoński mechanizm kwarcowy
- do wyboru 10 modeli: 5 damskich, 5 męskich

Ulotka z Biedronki:
Zegarek męski, damski Biedronka ulotka

5 komentarzy:

 1. ładny i się sprawdza 100% satysfakcji za małe pieniądze

  OdpowiedzUsuń
 2. Kupiłem dwie sztuki, jeden na bransolecie z czarnym cyferblatem drugi na pasku jak na fotce wyżej. Oba działają prawidłowo, nie przyspieszają ani nie opóźniają. Fajne jest to że można oddzielnie ustawiać datę. Jedyna wadą jest za krótki pasek - musiałem dorobić dziurkę ale nie mogę końcówki założyć za spinkę i trochę odstaje. Dlatego częściej noszę ten z bransoletą.
  Ogólnie zakup godny polecenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. kupiłem taki 3 lata temu i działa. jest ok

  OdpowiedzUsuń
 4. Mój zegarek ze stalową, okrągłą kopertą na skórzanym pasku i złotymi wskazówkami działa punktualnie. Nie brakuje dziurek w pasku. Produkt nie posiada konkretnej marki, ale nie odbiega mocno od zegarków za kilka set złotych.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja miałam ten srebrny na srebrnej bransolecie - pękła szybka od środka i zablokowała wskazówki... Naprawdę fajny zegarek z tym że szkoda że szkiełko jest średniej jakości.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2