Reklama

czwartek, 3 października 2013

Wszystkoe czekolady -30% promocja

W dniach 30.09.2013 r. - 02.10.2013 r. Biedronka obniżyła ceny wszystkich czekolad o 30 procent. Był to dobry czas dla amatorów czekolady by uzupełnić zapasy na zimę. Najtaniej wychodziła czekolada Allegro która bez promocji kosztuje 1,39 zł.

Wszystkoe czekolady -30% promocja biedronka
źródło: biedronka.pl

Moja wyprawa do Biedronki w ostatni dzień tej promocji była powodowana chęcią kupienia tych najdroższych typu Luxima Dark. Wiadomo im droższa czekolada tym większa obniżka. 

Niestety w sklepie przy półce z czekoladami stała grupka osób wpatrujących się z ogromnym skupieniem na prawie pustą półkę. Wśród nich kobieta która szturchała męża by się szybciej decydował bo chętnych przybywało a towar ubywał w szybkim tempie. Zostały już tylko 2 rodzaje Goplany i kilka sztuk Wedla.

A jak to wyglądało w waszych Biedronkach?

4 komentarze:

 1. ja rzuciłam się na gorzką ze skórką pomarańczy. pycha! o dziwo w mojej biedronce nie było szału na czekolady. albo może obsługa tak starannie uzupełniała zapasy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas taki szał był na konserwy mięsne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas na pizze. Ludzie się kłócili z obsługą i wrzeszczeli na ochronę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślałam, że się jeszcze załapię, ale widzę, że do drugiego :(

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2