Reklama

sobota, 9 listopada 2013

Pinxy i Gormiti z Biedronki

Pinxy i Gormiti w Biedronce jest sprzedawany od 07.11.2013 r. i kosztuje niecałe 25 zł. Pinxy Pets, to wspaniałe, interaktywne, słodkie i czułe zwierzaki. Figurki Gormiti to wiele nacji i nowych wojowników!

Pinxy i Gormiti z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Pinxy i Gormiti z Biedronki - do wyboru:
- Pinxy Pets
- Gormiti Final Evolution
- Gormiti seria 2 Era Całkowitego Zaćmienia
- Gormiti seria filmowa

Ulotka z Biedronki:
Pinxy i Gormiti z Biedronki ulotka

Pinxy Pets, to wspaniałe, interaktywne, słodkie i czułe zwierzaki! Pinxy Pets to magiczne zwierzątka z zaczarowanej krainy Jumoonji. Każdy z Pinxy Pets posiada wyjątkową moc, dzięki której zwierzaczki są wrażliwe na różne impulsy. Pogłaszcz je, pomachaj, dmuchnij na nie lub znajdź ukryty przycisk, a zareagują! Pinxy Pets okazują swoje uczucia na 4 różne sposoby: świecą, mówią, trzęsą się, poruszają się.

Figurki Gormiti to wiele nacji i nowych wojowników! Nowe nacje! Nowe właściwości figurek! Ludzie skamieniałości większe niż kiedykolwiek dzięki energii neozonu! Ludzie lodu zmieniają kolor pod wpływem lodu, nabierając lodowatej mocy! Ludzie diamentu półprzezroczyste elementy figurek, niczym diamenty! Ludzie metalu z elementami w kolorze metalu! Ludzie słońca w metalicznym kolorze zachodzącego słońca. Ludzie ognistego lasu zmieniają kolor w ciepłej wodzie! Ludzie księżyca świecą w ciemności!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2