Reklama

poniedziałek, 17 marca 2014

Wózek spacerowy z Biedronki

Wózek spacerowy w Biedronce będzie sprzedawany od 20.03.2014 r. i będzie kosztował 189 zł. Posiada system wygodnego składania wózka wraz z barierką oraz praktyczna rączka do przenoszenia złożonego wózka.

Wózek spacerowy z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Wózek spacerowy z Biedronki - opis:
- 4-pozycyjne oparcie
- podnóżek i koszyk pod siedziskiem
- 5-punktowe pasy bezpieczeństwa
- hamulec przy tylnych kołach
- system wygodnego składania wózka wraz z barierką oraz praktyczna rączka do przenoszenia złożonego wózka

 Ulotka z Biedronki:
Wózek spacerowy z Biedronki ulotka

)

6 komentarzy:

 1. Po pierwszych minutach testów-wózek wygląda na dość solidny.Kółka -jakaś twardawa pianka-miałem podobne w wózku spacerowym i zdały egzamin.Tutaj też powinno być ok.Jak za taką cenę -na chwilę obecną rewelacja.Po rozłożeniu wystawcie wózek do wietrzenia bo ma specyficzny zapach.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wózek jak najbardziej solidny, dobrze wykończony, za tą cenę naprawdę się opłaca.
  I tak jak Paul Tom zasugerował po wyjęciu z opakowania wietrzcie bo faktycznie specyficznie pachnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. powiem tak patrzałam na te wózki na intrenecie i trochę odbiegają od tych z biedronki oparcie opuszcza się po bokach a nie z tyłu jak w tradycyjnych wózkach i jak przy tym pałąg przy wózku nie jest ruchamy jak tutaj i podnóżek opuszcza się inaczej ale poza tym jestem zadowolona z tym , że na allegro jest napisane że oparcie jest dwu pozycyjne więc nie wiem o co chodzi firma się zgadza cała reszta też a mimo wszystko trochę inaczej wygląda zobaczcie sobie na filmie na intrenecie

  OdpowiedzUsuń
 4. miaóło być ruchomy a nie ruchamy przepraszam za błąd

  OdpowiedzUsuń
 5. Niewiele się od Was dowiedziałem. Głównie, że śmierdzi i jest niezgodny z ofertą prezentowaną w Internecie. Warto go kupić, czy lepiej udać się do wyspecjalizowanych sklepów?

  OdpowiedzUsuń
 6. Juz wiadomo dlaczego taka roznica w cenie. Tu 189 zl. , a na allegro 269 zl.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2