Reklama

środa, 30 kwietnia 2014

Karta 8 GB microSD z adapterem Emtec z Biedronki

Karta 8 GB microSD z adapterem Emtec w Biedronce będzie sprzedawana od 02.05.2014 r. i będzie kosztowała niecałe 20 zł. Klasa 10 - szybka, idealna do większości przenośnych urządzeń nowej generacji.
Karta 8 GB microSD z adapterem Emtec z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Karta 8 GB microSD z adapterem Emtec z Biedronki - opis:
- pojemność: 8 GB
- Mini Jumbo Extra
- Klasa 10 - szybka, idealna do większości przenośnych urządzeń nowej generacji
- prędkość odczytu: do 25 MB/s
- prędkość zapisu: do 15 MB/s
- gwarancja: 5 lat

Ulotka z Biedronki:
Karta 8 GB microSD z adapterem Emtec z Biedronki ulotka

7 komentarzy:

 1. Mało pojemna ta karta,jak na dzisiejsze czasy to minimum 16GB,więc jest to słaba oferta moim zdaniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sam żeś jest słaby... nie każdemu potrzeba dużo pamięci, więc oferta jest fajna

  OdpowiedzUsuń
 3. Powiedzmy sobie szczerze, karta jest przeciętna :) Cena takich kart na rynku to od 14 do 50zł, oczywiście są i znacznie droższe, ale pozostańmy na ziemi.
  Pojemność też jest mocno przeciętna, nawet proste aparaty czy komórki mają coraz większe matryce, więc i pliki rosną, a wtedy 8GB bardzo szybko się zapełni... Moim zdaniem żadna to okazja, ale jeśli komuś 8GB wystarczy to czemu nie?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasem lepiej kupić 4 karty 8GB niż jedną 32GB - w wypadku kradzieży lub uszkodzenia aparatu, część zdjęć pozostanie nienaruszona. Oczywiście w zależności od typu aparatu odpowiednio szybka - do taniego kompaktu nie ma sensu kupować class 10.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najwiekszy wałek to "predkosc _DO_ xxxx MB/s" czyli nigdy tyle nie osiagnie ale w teorii mozemy tak napisac! Podobnie z pojemnoscia ktora nie jest w MB czy GB ale _MILIONACH_ albo _MILIARDACH_ bajtow - tyle ze w informatyce sie stosuje potegi 2ki. A te cwaniaki (od kart i dyskow) stosuja tzw MiB i GiB!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. kolega Anonimowy z 6 maja ma chyba jakiś ból dupy, bo nie zna się na jednostkach danych komputerowych. To że sprzedający sprzęt tego typu, czy też dostawcy internetowi specjalnie manipulują informacją o prędkości internetu gdyż mało osób odróżnia megabajta od megabita. To samo przy kartach pamięci i prędkości przesyłu. Po to jest podany numer klasy karty aby wiedzieć jaki standart ona spełnia ale niektórzy wolą sobie kupić karte 8GB za 10 zł bo tańsza.

  OdpowiedzUsuń
 7. ===z komentarza usunięto słowa obraźliwe===
  Drogi "Andy Anderson" bol d*** to masz widoczne sam. NIE pisalem o Megabitach i Megabajtach. A sam pokazales jak sie znasz. Poszukaj co to jest MiB i MB oraz MBit bo to jest roznica ale pewnie nie dla ciebie 'znafco'.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2