Reklama

niedziela, 29 czerwca 2014

Akcesoria Blinkz z Biedronki

Akcesoria Blinkz w Biedronce będą sprzedawane od 30.06.2014 r. i będą kosztowały niecałe 10 zł za sztukę. Do wyboru: świecąca zawieszka na obrożę, świecący breloczek, lokalizator kluczy i latarka 2w1 oraz zegarek cyfrowy mini lub zegarek cyfrowy.

Akcesoria Blinkz z Biedronki 2014
źródło: biedronka.pl

Akcesoria Blinkz z Biedronki - opis:
- Świecąca zawieszka na obrożę Łatwe mocowanie zawieszki do obroży. Światło aktywowane ruchem. Do wyboru 4 kolory: niebieski, różowy, biały, zielony. W zestawie 2 baterie.
- Świecący breloczek Koniec z szukaniem rzeczy w torebce. Aktywowany ruchem breloczek świeci w ciemnościach. Do wyboru 3 kolory: różowy, biały, fioletowy. W zestawie 2 baterie.
- Lokalizator kluczy i latarka 2w1 Lokalizator pomaga znaleźć klucze. Wystarczy zagwizdać, aby zaczął emitować sygnał dźwiękowy oraz błysk diody LED. Może również pełnić funkcję latarki.
- Zegarek cyfrowy mini lub zegarek cyfrowy Zegarek na nadgarstek. Po naciśnięciu tarcza zegarka wyświetla godzinę i datę. Do wyboru: - zegarek cyfrowy mini w rozmiarze S/M. Dostępny w 4 kolorach: różowym, niebieskim, białym, zielonym. - zegarek cyfrowy w rozmiarze M/L. Dostępny w 5 kolorach: fioletowym, niebieskim, czarnym, białym, zielonym.

10 komentarzy:

 1. Ciekawe, lecz średnio przydatne te akcesoria

  OdpowiedzUsuń
 2. Świecąca zawieszka na obrożę> przydatne gdy się z psem wychodzi wieczorem na spacer po parku:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Lokalizator działa średnio raz działa poprawnie po zagwizdaniu a na drugi raz po prostu sam się włącza w kieszeni,lub kiedy nie zagwizdany sam tak po prostu...Jest to wkurzające bardzo...(być może to wadliwy egzemplarz) Dlatego mam pytanie orientuje się ktoś czy jak mam paragon z zakupu tego urządzenia mogę poprosić o wymianę na inny lub zwrot pieniędzy???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z moim też tak się robi, obudził nas w nocy, bardzo wkurzające :/ Już chyba lepszy byłby świecący breloczek do odnajdywania kluczy w torebce.

   Usuń
  2. Chyba wszystkie egzemplarze są do niczego bo mam to samo. Włącza się w kieszeni, na odgłos mówienia i inne drobne hałasy. Dramat....

   Usuń
 4. Wie ktoś może jak go ustawić bo nie mam instrukcji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przytrzymaj przycisk. ustaw godzinę minutę naciskając przycisk. przytrzymaj przycisk. ustaw rok miesiąc dzień 2000~2059. format: 12-h AM/PM (12AM~11PM).

   Usuń
 5. Były u was zegarki bo u nas nie było

  OdpowiedzUsuń
 6. w naszej Biedronce nie było żadnej Akcesorii Blinkz

  OdpowiedzUsuń
 7. Z bliska wyglądało okropnie tandetnie, jak darmowy gadżet dodawany do czegoś. Przerzuciłem co było i nic nie kupiłem. Nie wymagam cudów w takiej cenie, ale to jest jakieś odpustowe cudo.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2