Reklama

środa, 25 czerwca 2014

Basen rodzinny z Biedronki

Basen rodzinny w Biedronce jest sprzedawany od 23.06.2014 r. i kosztuje 69 zł. Dwa rodzaje do wyboru: basen rodzinny laguna oraz basen rodzinny prostokątny.

Basen rodzinny z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Basen rodzinny z Biedronki - opis:
- dwa rodzaje do wyboru
- basen rodzinny laguna wymiary: 262x160x46 cm
- basen rodzinny prostokątny wymiary: 305x183x46 cm

5 komentarzy:

 1. Nie ma korka na wylanie wody na dnie . :-(

  OdpowiedzUsuń
 2. Do bani! Kupiłam ten laguna i miał same dziury! Jak jedną zakleiliśmy to zaraz kolejna. Bardzo słaby. Potem pod naporem wody rozkleił się w złączeniach. Kąpaliśmy się w nim tylko raz i do wywalenia. A ile nerwów. Nie pytajcie! Kupuję dużo rzeczy z Biedronki ale tym razem jestem wściekła!

  OdpowiedzUsuń
 3. Taki sam kupiłem w tesco za 49 zł

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja kupiłam 3 lata temu za 99zł na allegro podobny ale od razu po wyglądzie tego widać,ze mój był mocniejszy. 3 lata eksploatacji- szalały w nim dzieci,moja córaczka + dzieci sąsiadów: koleżanki i koledzy mojej córki ;-) oraz oczywiście my i nasi znajomi ;-)
  i tylko jedna mała dziurka, którą zakleiliśmy ale i tak poszedł w odstawkę bo teraz mamy większy rozporowy Bestway :)i przynajmniej można bez problemu podłączyć pompę czyszczącą wodę. Do tego niestety musieliśmy kombinować jak "konik pod górkę" a trzeba było jakoś podpiąć bo to sporo wody i nie opłaca się wymieniać co tydzień, no i fakt nie ma korka więc trzeba "zapierdzielać z wiaderkami żeby wylać wodę :) ale zawsze przydała się do podlania ogrodu;-)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2