Reklama

wtorek, 29 lipca 2014

Klienci Biedronki nie dostaną darmowych lodów Big Milk na patyku

Na stronie internetowej promocji Algida Biedronka wymieniona jest jako sklep, w którym nie otrzymamy nagrody gdy na patyku zobaczymy napis „Wygrałeś Big Milka! Wymień w sklepie do...” 

Klienci Biedronki nie dostaną darmowych lodów Big Milk na patyku
źródło: bigmilk.pl

Na stronie www.bigmilk.pl/promocja znajdziemy taką informację:
"Uwaga: W sklepach Biedronka nie ma możliwości wymiany zwycięskich patyczków Sieci, które wymieniają patyczki na Big Milka to: AKRO, SIMPLY i Intermarche." W internecie są też informacje, że Tesco również nie bierze udziału w promocji. Potwierdza to historia 12-letniego Kamila, który kupił w Tesco w Galerii Łódzkiej lody Big Milk na patyku. Na patyku zobaczył napis „Wygrałeś Big Milka" niestety Tesco nie wydało nagrody.

Ktoś miał podobną sytuację i nie wydano mu nagrody w Biedronce?


4 komentarze:

 1. A gdyby tak ktoś kto wygrał w biedronce kupił później loda w sklepie biorącym udział w promocji i później z paragonem poszedł odebrać nagrodę....

  Wygrana to wygrana. Sprawiedliwość jakaś musi być.

  OdpowiedzUsuń
 2. W biedronce chyba nigdy nie można było wymienić zwycięskiego patyczka na loda

  OdpowiedzUsuń
 3. UOKiK się tym już zainteresował

  OdpowiedzUsuń
 4. no i dobrze... i tak w biedronce bigmilk jest tańszy o połowę niż w innych u nas sklepach ;-) A patyk można wymienić w innym sklepie bez problemu :)

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2