Reklama

piątek, 1 sierpnia 2014

Narzędzia mix z Biedronki

Narzędzia mix w Biedronce są sprzedawane od 28.07.2014 r. i kosztują niecałe 15 zł za sztukę. Do wyboru mamy: młotek ciesielski, młotek ślusarski, młotek kamieniarski, siekierka, młotek gumowy, mini kilof, przecinak 300x18 mm.

młotek ciesielski, młotek ślusarski, młotek kamieniarski, siekierka, młotek gumowy, mini kilof, przecinak z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Narzędzia mix z Biedronki - do wyboru:
- młotek ciesielski
- młotek ślusarski
- młotek kamieniarski
- siekierka
- młotek gumowy
- mini kilof
- przecinak 300x18 mm

Ulotka z Biedronki:
młotek ciesielski, młotek ślusarski, młotek kamieniarski, siekierka, młotek gumowy, mini kilof, przecinak z Biedronki ulotka


3 komentarze:

 1. Chciałem kupić młotek - niestety wszystkie te narzędzi są zwyczajnie DUŻE. Szkoda, że nie dali takiego małego - funkcjonalnego młoteczka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się z poprzednikiem ale za 15 złociszczy skusiłem się na młotek ciesielski i muszę przyznać że jest troszeczkę za ciężki ale poza tym nie ma się do czego przyczepić, po prostu porządny młotek

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety muszę stwierdzić że młotek ciesielski się ułamał po wyciągnięciu około 50 gwoździ. Natomiast po dwóch godzinach pracy młotkiem ślusarskim o mało nie straciłem oka, materiał obucha się po prostu kruszy i z pewnością nie jest stal obrabiana przez kucie tylko odlew.
  Polecam te narzędzia jedynie do sporadycznych prac na działce w mieście.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2