Reklama

sobota, 2 sierpnia 2014

Piłka siatkowa Mikasa z Biedronki

Piłka siatkowa Mikasa w Biedronce jest sprzedawana od 31.07.2014 r. i kosztuje niecałe 40 zł. Mamy 2 modele do wyboru: Miksa VSV300M oraz Miksa MVA370.

Piłka siatkowa Mikasa z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Piłkę plażową Miksa VSV300M z Biedronki wykonano z wysokiej jakości, miękkiego materiału. Jest odporna na różne warunki pogodowe, więc grać można przez całe wakacje!
Piłka MVA370 (rozmiar 5) z Biedronki została przygotowana specjalnie na Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn. Piłka jest złożona z 8 paneli i pokryta wysokiej jakości skórą syntetyczną. Mikasa jest oficjalną piłką Międzynarodowej Federacji Piłki Siatkowej!

Ulotka z Biedronki:
Piłka siatkowa Mikasa z Biedronki ulotka


7 komentarzy:

 1. Firma jest dobra ale zazwyczaj piłki kosztują ponad 100 zł. Ciekawe czy ta tania z biedronki nie jest z gorszych materiałów bo na czymś musieli oszczędzić żeby wyszła tak niska cena.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie wpuścili tańsze powietrze.

   Usuń
 2. w Bidronie we Władku i Jastarni hit sprzedażowy

  OdpowiedzUsuń
 3. Te piłki u Chinola na Wólce Kosowskiej kosztują dokładnie 11,50 PLN. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. (Siatkarz) Piłki oryginalne Mikasy z innego materiału. Fajnie sie nia gra ale paski sie odklejaja bo jest z innego materialu inaczej zrobiona. Mikasa meczowa mva 200 kosztuje ponad 200 zl to jest popularny model do grania na podworku albo na rozgrzewke

  OdpowiedzUsuń
 5. Czyli się nie opłaca

  OdpowiedzUsuń
 6. Wczoraj widziałam te piłki w biedronce. Jeszcze nie były używane a już na szwach się rozchodzi tak jak by się zaczynała rwać.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2