Reklama

wtorek, 14 października 2014

Inhalator Philips Respironics Family z Biedronki

Inhalator Philips Respironics Family w Biedronce jest sprzedawany od 13.10.2014 r. i kosztuje 139 zł. Inhalator Philips Respironics Family jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym (tzw. inhalator sprężarkowy) do terapii aerozolowej charakteryzującym się wysoką stabilnością pracy.

Inhalator Philips Respironics Family z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Inhalator Philips Respironics Family z Biedronki - opis:
- inhalator pneumatyczno-tłokowy dla całej rodziny
- instrukcja obsługi w języku polskim
- 3 lata gwarancji
- zestaw zawiera: końcówka do nosa, przewód powietrzny, inhalator, zapasowy filtr, torba, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, nebulizator Jet Basic

Ulotka z Biedronki:
Inhalator Philips Respironics Family z Biedronki ulotka


4 komentarze:

 1. Wczoraj kupiłem, ale jeszcze nie testowałem. Wydaję się ok.

  OdpowiedzUsuń
 2. NAJTANIEJ NA RYNKU. SPRZET BARDZO DOBRY, SZCZEGÓLNIE DLA ALERGIKÓW. SÓL FIZJOLOGICZNA DOBRA NA PRZEZIĘBIENIA, ZAMIAST PŁUKANIA GARDŁA WODĄ Z SOLĄ. DOSTĘPNE SĄ TEŻ LEKARSTWA NA GARDŁO DO NEBULIZATORA (MUCOSOLVAN - CHYBA NA RECEPTĘ)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam ten sam model dokładnie to samo. kupiłem miesiąc temu gdzie indziej ale z dodatkowym osprzętem. Już wyleczyłem nim dwójkę dzieci z kaszlu i zapalenia oskrzeli. teraz jak jest jakiś katarek wystarczą dwie inhalacje i katarek znika. Polecam każdemu.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja również polecam, ale do tego zestawu należy dokupić dodatkowe akcesorie, bo to co tu jest to zdecydowanie za mało. Do inhalacji nie polecam zwykłej soli fizjologicznej o stężeniu 0,9%, tylko sól fizjologiczną typową do inhalacji NEBU DOSE o stężeniu 3%. 3 x dziennie przy kaszlu czy katarku u mojej 5 latki i dziecko zdrowe :) ja stosuję na zatoki również i rewelacja. Zestaw fajny, ale bardzo ubogi.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2