Reklama

piątek, 17 października 2014

Waga łazienkowa ze wskaźnikiem zmiany masy ciała z Biedronki

Waga łazienkowa ze wskaźnikiem zmiany masy ciała w Biedronce jest sprzedawana od 13.10.2014 r. i kosztuje niecałe 40 zł. Posiada wskaźnik trendu zmiany masy ciała oblicza ile kilogramów dzieli od osiągnięcia założonej masy a po jednorazowym ustaleniu wagi docelowej 3 kolory wyświetlacza sygnalizują wskazania wagi.

Waga łazienkowa ze wskaźnikiem zmiany masy ciała z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Waga łazienkowa ze wskaźnikiem zmiany masy ciała z Biedronki - opis:
- platforma z hartowanego szkła
- włączanie /wyłączanie pod wpływem nacisku
- pamięć 8 użytkowników
- wymiary: 30x30x2,4 cm
- baterie w zestawie
- różne kolory do wyboru
- nóżki antypoślizgowe
- wskaźnik trendu zmiany masy ciała oblicza ile kilogramów dzieli od osiągnięcia założonej masy
- po jednorazowym ustaleniu wagi docelowej 3 kolory wyświetlacza sygnalizują wskazania wagi

Film z kanału Biedronki na Youtube:

Waga łazienkowa ze wskaźnikiem trendu masy ciała – tego typu waga jest idealna dla każdego, kto chce kontrolować zdrową masę ciała. Zarówno dla odchudzających się, jak i dla próbujących przybrać na wadzę.

Urządzenie posiada funkcję wagi docelowej, wskazujące ile kilogramów brakuje do jej osiągnięcia. Wskazania wagi sygnalizują trzy kolory wyświetlacza: kolor niebieski – poniżej docelowej masy ciała, kolor zielony – waga docelowa osiągnięta, kolor czerwony – waga powyżej masy docelowej.

Monitorowanie postępów jest łatwe, dzięki funkcji zapamiętywania docelowej wagi, pokazującej ile kilogramów dzieli od niej użytkownika. Dodatkowo waga posiada funkcję zapamiętywania aż ośmiu użytkowników.

Wierzchnia warstwa wykonana jest ze szkła hartowanego o grubości 6 milimetrów, dzięki czemu maksymalne obciążenie wynosi aż 180 kilogramów. Produkt dostępny jest w czterech kolorach. Posiada certyfikat jakości DEKRA, potwierdzający, że został szczegółowo przetestowany pod kątem trwałości, funkcjonalności i łatwości obsługi.

Ulotka z Biedronki:
Waga łazienkowa ze wskaźnikiem zmiany masy ciała z Biedronki ulotka


3 komentarze:

 1. Nie rozumiem działania tej wagi. Mam obawy, że jest popsuta - nie umiem jej właściwie skonfigurować. Po wejściu na wagę - zamiast masy wyświetlają się programy P1, P2, P3 itd... Czasem wyświetla się napis Err. Czy ktoś mógłby napisać jak ustawia się tę wagę? Dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Err oznacza za duża wage powyżej 180 kg, mi waży normalnie ale denerwuje mnie że po zważeniu wyskakują p1 p2 itd czyli wybór osoby. Przez to zjada wiecej prądu a nie do końca czaje to ustawianie. Lepiej by było jak by był wybór ustawienia normalnego ważenia pare razy tak zważyła i nie wiem czy to kwestia ustawienia czy czego innego.

   Usuń
  2. Ważę 58kg... Dziękuję za odpowiedź, ale niestety - waga była popsuta. :( Nie kupię więcej elektroniki z Biedronki.

   Usuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2