Reklama

środa, 26 listopada 2014

Miniwieża Philips MCM 2320 z Biedronki

Mini wieża Philips MCM 2320 w Biedronce jest sprzedawana od 24.11.2014 r. i kosztuje niecałe 299 zł. W zestawi znajdują się głośniki z systemem Bass Reflex. Miniwieża Philips ma cyfrową korekcję dźwięku (DSCl) a maksymalna moc wyjściowa wynosi 30 W.

Miniwieża Philips MCM 2320 z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Mini wieża Philips MCM 2320 z Biedronki - opis:
- zestaw głośników z systemem Bass Reflex
- cyfrowa korekcja dźwięku (DSCl)
- maksymalna moc wyjściowa: 30 W
- odtwarzanie płyt MP3-CD, CD i CD-R/RW
- bezpośrednie odtwarzanie plików MP3 przez USB


11 komentarzy:

 1. Jest jeszcze w sklepach? Ktoś widział?

  OdpowiedzUsuń
 2. Polecam bardzo fajny sprzecik:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłem i nie zawiodłem się. Jak za taką cenę ma wszystko, czego oczekiwałem. Jakość dźwięku zaskoczyła mnie pozytywnie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie również fajny sprzęt - za taką cenę chyba nie ma nic lepszego.

  OdpowiedzUsuń
 5. Philips MCM2320/12 - pierwsze wrażenia

  Wieżę kupiłem w Biedronce za 299 zł. Automatyczne zaprogramowanie tunera (wyszukanie stacji) przebiega szybko. Niestety, ale u mnie w trybie automatycznym zaprogramowane zostały dwa pasma (dwie stacje radiowe), które są tylko szumami. Nie można ich usunąć z listy zaprogramowanych stacji. Nie udało mi się również zmienić kolejności zaprogramowanych stacji radiowych.
  W przypadku programowania manualnego można pominąć dowolne stacje radiowe, w tym także sygnały zawierające szumy lub odbicia nadawanych sygnałów.
  Denerwujące jest dość długie przed ich pierwszym odtworzeniem odczytywanie struktury nagranych na płytę lub pendrive plików muzycznych. Za każdym razem kiedy wybierzemy odtwarzanie z CD lub pendrive trzeba odczekać, aż zakończy się ten proces. Potem odtwarzanie nagranych utworów, ich wybieranie przebiega bez problemu.
  Niestety, ale nie można wybrać dowolnej stacji, czy też utworu poprzez wpisanie numeru. Konieczne jest "przechodzenie" przez wszystkie stacje lub utwory. W przypadku muzyki odtwarzanej z płyt lub pendrive jest to denerwujące, kiedy chcielibyśmy np. odsłuchać nagranie numer 1, 50, 99 i 120 lub wybrać stacje radiową zaprogramowaną, jako numer 15, a słuchaliśmy stacji radiowej o numerze 1.
  Oczywiście można zaprogramować dowolną kolejność do 20 nagrań, ale przy zmianie płyty CD ta kolejność nie ma już praktycznego zastosowania.
  Nie ma możliwości manualnej korekty niskich i wysokich tonów, a zaprogramowane 5 schematów cyfrowej korekcji dźwięku nie zawsze spełnia nasze oczekiwania.
  Jakość dźwięku nie budzi zastrzeżeń, pod tym względem sprzęt się sprawdza. Moc wyjściowa 2 x 15 W w zupełności wystarcza do nagłośnienia dużego pokoju.
  Podsumowując jestem zadowolony z zakupu wieży. Wymienione wyżej drobne mankamenty nie traktuję, jako wady. Po prostu ten model pozbawiony jest kilku funkcji, o których z góry wiadomo przy zakupie sprzętu.
  Funkcja alarmu (budzika) jest praktyczna, bardzo fajnie jest budzić się przy muzyce.
  Jako wadę uznałbym brak możliwości podłączenia słuchawek oraz brak wyjścia audio do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza.
  Polecam wieżę Philips MCM2320/12 wszystkim, którzy chcą za niewielkie pieniądze posiadać sprzęt o bardzo dobrych parametrach akustycznych.

  OdpowiedzUsuń
 6. No kupiłam ale nie mogę dojść do czego jest ten z tyłu zwisający kabelek? uziemienie czy co? Próbowałam gdzieś to wetknąć ale nigdzie nie pasuje, chyba to utnę bo mi to tak wisi, jeszcze kot złapie i sobie to wszystko na łeb zwali i dopiero będzie jazda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A moze to antena jest?

   Usuń
  2. Ten kabelek co chcesz uciąć to antena.... Wariacie

   Usuń
 7. po pół roku użytkowania rzeczona mikrowieża przestała odtwarzać cd i pendrive. Odczytuje a nie odtwarza. Szmelc wciśnięty do Biedronki po okazyjnej cenie...

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2