Reklama

środa, 24 czerwca 2015

Elektryczna diamentowa ostrzałka do noży ceramicznych i stalowych Niteo Tools z Biedronki

Elektryczna diamentowa ostrzałka do noży ceramicznych i stalowych Niteo Tools w Biedronce jest sprzedawana od 18.06.2015 r. i kosztuje 129 zł.

Elektryczna diamentowa ostrzałka do noży ceramicznych i stalowych Niteo Tools z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Elektryczna diamentowa ostrzałka do noży ceramicznych i stalowych Niteo Tools z Biedronki - opis:
- 2-stopniowy, diamentowy system ostrzący noże ceramiczne i stalowe
- 4 automatyczne, szybkoobrotowe tarcze
- stabilna obudowa ze stali nierdzewnej i ABS, z antypoślizgowymi nóżkami
- zasilanie: 100-240 VAC, 50 HZ-60 HZ

1 komentarz:

  1. Kupiłem i ostrzy noże!!! Jestem pozytywnie zaskoczony. Ostrzałka ma zasilacz sieciowy wyjście 12V, 1,5A. Moc silniczka to 18W. Rozkręcałem, silnik ok. Jest zabezpieczenie przed spaleniem silnika w postaci chwilowego odcięcia zasilania, pewnie realizowane przez zasilacz. Są dwa komplety po dwie tarcze, jeden komplet do noży starszych długo nie używanych i jeden do codziennego użytku. Ostrzy noże ceramiczne, trwa to rzeczywiście dłużej bo około 10 sekund na jedną stronę. Żeby nóż był naostrzony trzeba taką operację wykonać około 3 - 4 razy. Bez problemu naostrzyłem 2 noże metalowe fiskars, jakieś 2 noname, dwa ceramiczne (kiedyś były na BP) i dwa też metalowe tescomy. Całość bardzo łatwo wyczyścić, głowicę się ściąga przekręcając. Generalnie jestem zadowolony. Żadna ostrzałka ręczna nie dała tak dobrego efektu.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2