Reklama

wtorek, 7 lipca 2015

Przetwornica samochodowa 150W z Biedronki

Przetwornica samochodowa 150W w Biedronce jest sprzedawana od 06.07.2015 r. i kosztuje 69 zł. Urządzenie przetwarza prąd stały (12 V) na zmienny (230 V). Umożliwia zasilanie laptopa czy telewizora oraz posiada 2 wyjścia USB przydatne do ładowania telefonu czy odtwarzacza mp3.

Przetwornica samochodowa 150W z Biedronki Vershold

Przetwornica samochodowa 150W z Biedronki - opis:
- moc: 150 W (maks. 350 W)
- przetwarza prąd stały (12 V) na zmienny (230 V)
- umożliwia zasilanie laptopa czy telewizora
- 2 wyjścia USB przydatne do ładowania telefonu, odtwarzacza mp3
- wbudowany wentylator chłodzący
- zabezpieczenie przeciwprzepięciowe przed zbyt niskim napięciem, zwarciem, przegrzaniem i przeciążeniem

Przetwornica samochodowa 150W z Biedronki Przetwornica samochodowa 150W z Biedronki

Podróżując samochodem zdarza się, że potrzebujemy dostępu do tradycyjnego gniazda 230 V. W takiej sytuacji sprawdza się przetwornica samochodowa. Urządzenie sprzedawane w Biedronce oprócz gniazda prądu przemiennego 230 V 50Hz zostało wyposażone w dwa gniazda USB (pierwsze 5V 2,1A, drugie 5V 1A).

Przetwornica jest zasilana z samochodowego gniazda zapalniczki 12 V. Na obudowie zamontowano dwie diody: zieloną (sygnalizuje prawidłową pracę przetwornicy) oraz czerwoną (sygnalizuje nieprawidłową pracę przetwornicy, należy natychmiast ją wyłączyć).
We wtyczce gniazda zapalniczki ukryty jest bezpiecznik a w pudełku znajduje się drugi na zapas.

Przetwornica samochodowa 150W z Biedronki Przetwornica samochodowa 150W z Biedronki

Przetwornica ma określony zakres pracy, który wynosi 150 W. Nie będzie działała z takimi urządzeniami jak: suszarka do włosów, ekspres do kawy, żelazko, grzejnik, opiekacz itp. Moc tych urządzeń przekracza 1000 W.
Przetwornica może zasilić takie urządzenia jak: odtwarzacz MP3 i MP4, telefon komórkowy, aparat fotograficzny, przenośna konsola do gier, lampa warsztatowa, przenośny odtwarzacz DVD, ładowarka do baterii, wieża stereo, laptop.

Przetwornica samochodowa 150W z Biedronki Przetwornica samochodowa 150W z Biedronki

Korzystam z urządzenia podczas dłuższych podróży do zasilania laptopa, odtwarzacza DVD a także ładowania baterii w telefonie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2