Reklama

środa, 9 września 2015

Fotelik samochodowy KinderKraft Junior Fix z systemem ISOFIX z Biedronki

Fotelik samochodowy KinderKraft Junior Fix z systemem ISOFIX w Biedronce jest sprzedawany od 03.09.2015 r. i kosztuje 229 zł. Fotelik samochodowy firmy KinderKraft został poddany szczegółowym badaniom technicznym i uzyskał certyfikat bezpieczeństwa ECE R44/04, który obowiązuje w Polsce oraz Unii Europejskiej.

Fotelik samochodowy KinderKraft Junior Fix z systemem ISOFIX z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Fotelik samochodowy KinderKraft Junior Fix z systemem ISOFIX z Biedronki to produkt, który powstał z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i wygody dziecku podczas podróży samochodem. Jest przeznaczony dla dwóch grup wagowych: od 15 do 25 kilogramów oraz od 22 do 36 kilogramów. System ISOFIX ułatwia prawidłowy montaż fotelika. Szerokie boczne skrzydła chronią dziecko w przypadku zderzenia. Bezpieczeństwo zatwierdzone przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji. Przeznaczony do wszystkich typów samochodów. Montaż za pomocą samochodowych pasów bezpieczeństwa. Fotelik rośnie razem z dzieckiem. Boczne skrzydła oparcia rozkładają się jednocześnie podczas regulowania zagłówka. Szerokie i głębokie siedzisko zapewni dziecku większą swobodę.
Fotelik został wyposażony w system mocowania Isofix – jeden z najbezpieczniejszych dostępnych systemów mocowania fotelików samochodowych w pojazdach. EXPANDER to gwarancja najwyższej ochrony podczas jazdy. System Isofix to system skutecznie zabezpieczający fotelik przed przemieszczaniem lub przechyleniem się w trakcie jazdy. Wystarczy podłączyć go za pomocą specjalnie przystosowanych zatrzasków do uchwytów Isofix w pojeździe. Uchwyty te są przymocowane bezpośrednio do konstrukcji pojazdu i znajdują się między siedzeniem, a oparciem fotela. System zatrzasków praktycznie wyklucza nieprawidłowy montaż. Dźwięk kliknięcia oznacza poprawne zamocowanie uchwytów Isofix. Po zamontowaniu fotelik stabilnie przylega do tapicerki, zapewniając niezwykle wysoki poziom bezpieczeństwa.

Film z testu zderzeniowego Fotelik samochodowy KinderKraft Junior Fix z systemem ISOFIX z Biedronki:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2