Reklama

piątek, 4 września 2015

Słuchawki sportowe Philips SHQ1200 z Biedronki

Słuchawki sportowe Philips SHQ1200 w Biedronce są sprzedawane od 03.09.2015 r. i kosztują niecałe 40 zł. W słuchawkach przewód wzmocniono Kevlarem a gumowe antypoślizgowe nakładki douszne sprawiają, że słuchawki zawsze pozostają na swoim miejscu.

Słuchawki sportowe Philips SHQ1200 z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Słuchawki sportowe Philips SHQ1200 z Biedronki - opis:
- gumowe antypoślizgowe nakładki douszne sprawiają, że słuchawki zawsze pozostają na swoim miejscu
- 3 rozmiary nasadek do wyboru zapewniają odpowiednie dopasowanie
- przewód wzmocniony Kevlarem
- 13,6-milimetrowe przetworniki zapewniają potężny dźwięk
- pokrowiec ochronny w zestawie

1 komentarz:

  1. Słuchawki solidnie wykonane, wyglądają ładnie, podczas biegania nie wypadają z uszu - posiadają regulowany klips, (nie ciągnie wtedy tak kabla). Niestety dźwięk nie do końca mnie zadowala. (zapewne przez to, że w domu używam Sennheiser`y za ponad 300 zł - jakość dźwięku między nimi to przepaść). Czy kupił bym raz jeszcze? hm.. chyba wolałbym dorzucić trochę więcej gotówki i kupić inne (tylko czy lepsze? ciężko przetestować przed kupnem douszne słuchawki, które zapakowane są w blister) Ale ogólnie to te Philipsy 40 zł są warte, nie więcej...

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2