Reklama

piątek, 11 września 2015

Żarówka filament LED z Biedronki

Żarówka filament LED w Biedronce jest sprzedawana od 07.09.2015 r. i kosztuje niecałe 17 zł. Filament LED to połączenie nowoczesnej technologii LED z tradycyjnym designem - imitacja włókien żarowych.
Żarówka filament LED z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Żarówka filament LED z Biedronki - opis:
- połączenie nowoczesnej technologii LED z tradycyjnym designem - imitacja włókien żarowych
- do wyboru żarówka o gwincie E14 lub E27
- moc: 4W
- barwa światła 3000K
- ilość diod: 4
- czas nagrzewania poniżej 2 sekund

9 komentarzy:

 1. Barwa światła nie zbyt przypomina te 3000K myślę ze jest o wiele wyższa niby takie jasne sino-białe światło a szkoda w takiej żarówce powinno być poniżej 3000K było bu ciepłe takie jak żarowe w zwykłych tego typu żarówkach jako dla mnie też za jasna ta żarówka 449lm myślałem ze będzie bardziej ciepłe przygaszone i nastrojowe a jest takie sobie

  OdpowiedzUsuń
 2. dla mnie barwa światła ok, moc..akurat wolalbym większą. Ale napewno daleki jestem od mówienia o sino-białym świetle (przynajmniej przy tej o kształtcie zwykłej żarówki)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dlaczego te żarówki są takie ciemne? Ja do czytania potrzebuje odpowiednika tradycyjnej żarówki 100W. Skoro już ich nie można stosować dlaczego nie ma odpowiedników ledowych o takiej jasności?!? Za parę lat wszyscy będziemy nosić okulary przez niedobór światła! A może o to właśnie chodzi???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to jak daleko od tej żarówki siedzisz do czytania ze az 100W ??? mi wystarcza 40W żarowa 30cm nad książką
   +oswietlenie ogolne słabe

   Usuń
  2. Zobaczysz jak wzrok ci osłabnie jak siedzisz przy ciemnym świetle. Niestety zorientujesz się pewnie dopiero po paru latach i nie skojarzysz tego z oświetleniem.

   Usuń
  3. Są do kupienia choćby osram 17w, świeci jak 100 albo i mocniej.

   Usuń
 4. Po zakupie proszę o sprawdzenie czy żarówki mają przetwornicę CDD i podzielenie się tą informacją w komentarzu. Bardzo łatwo można to sprawdzić . Link do testu na youtube - https://www.youtube.com/watch?v=OIav-hZHbCI
  Migające żarówki mają bardzo zły wpływ na nasze oczy i należy ich unikać !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłem dziś żarówkę pierwszą LED ale inny model niz na zdjęciu: LETHE Żarówka LED SMD, Moc 5W, 400lm, E27 w mlecznej oprawie.

  Jest to miganie jak na tym filmiku. Żarówka pójdzie do korytarza. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Żarówka z gwintem e27 świeci światłem stałym-świecowa e14 migocze.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2