Reklama

czwartek, 24 września 2015

Żarówka Led Philips 6W i 4W z Biedronki

Żarówka Led Philips 6W i 4W w Biedronce jest sprzedawana od 24.09.2015 r. i kosztuje niecałe 15 zł. Led o mocy 6W to odpowiednik tradycyjnej żarówki 40W zaś led 4W odpowiada 25W żarówce.
Żarówka Led Philips 6W i 4W z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Żarówka Led Philips 6W i 4W z Biedronki - opis:
- żywotność do 15 000 h
- 2 typy mocy (6W, 4W – odpowiedniki 40W i 25W)
- 2 rodzaje trzonków (E14, E27)
- tradycyjny kształt
- natychmiastowy start
- ciepłe, wyraziste światło

5 komentarzy:

 1. Ta 6W to dimmable więc za tą cenę zdecydowanie polecam

  OdpowiedzUsuń
 2. Do wc domowego jak najbardziej, albo do lampki nocnej ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oprócz tych na zdjęciu były jeszcze 3W z trzonkiem E14 , kupiłem takie trzy sztuki wczoraj a dzisiaj oddałem je z powrotem ( nie było żadnych problemów z oddaniem , nawet nie pytali się dlaczego ) żarówki świeciły ładnie , ale miały straszny efekt stroboskopowy ( jak kiedyś kupiłem philipsa 9W E27 to nie miała efektu stroboskopowego ( używam do dziś ) , nie po to płacę prawie 15 zł za sztukę żeby mi całe wieczory pulsowało , od tego się w głowie kręci jak się chodzi po pokoju , poza tym oczy ma się tylko jedne i żadne pieniądze ( ani oszczędności na prądzie ) ich nie zwrócą .

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale pulsowanie zależy czasami od instalacji elektrycznej i stabilizacji prądu (transformatory itp.)

  OdpowiedzUsuń
 5. Stabilizacji w sieci AC (prąd przemienny)? Przecież tam jest (mniej więcej) sinus 50Hz, chyba że chodzi ci o losowe przygasanie, ale to też raczej wypadało by tak skonstruować żarówkę aby tego nie robiła. Od wyprostowania tego i ustabilizowania jest elektronika w żarówce. w E14 mogli mieć problem z zmieszczeniem się, ale i tak od Philipsa wymaga się czegoś więcej.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2