Reklama

czwartek, 8 października 2015

Mysz bezprzewodowa Lenovo N1901 z Biedronki

Mysz bezprzewodowa Lenovo N1901 w Biedronce jest sprzedawana od 08.10.2015 r. i kosztuje niecałe 30 zł. Posiada 3 przyciski a jej rozdzielczość wynosi 1000 dpi.

Mysz bezprzewodowa Lenovo N1901 z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Mysz bezprzewodowa Lenovo N1901 z Biedronki - opis:
- czujnik laserowy
- odbiornik NANO USB
- zasilanie jedną baterią AA
- bezprzewodowe połączenie USB

Mysz komputerowa o niewielkich rozmiarach i ładnym wyglądzie świetnie sprawdzi się do laptopa. Cena jest niższa niż w innych sklepach. Nano odbiornik jest niewielkich rozmiarów dzięki czemu przy korzystaniu z Lenovo N1901 nie ma obawy o jego uszkodzenie mechaniczne. Do codziennego użytku jest w sam raz.

14 komentarzy:

 1. Coś mnie się wydaje że nie jest to mysz laserowa a optyczna.... czyli bardziej baterio-żerna

  OdpowiedzUsuń
 2. W tej cenie to napewno jest to mysz z sensorem optycznym a NIE laserowym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałem, że wyprodukowana została przez Logitech dla Lenovo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wygląda jak logitech m185 zatem wielce prawdopodobne

   Usuń
  2. Jest to na 100% mysz Logitech z napisem Lenovo. Podobna do m185, ma po bokach gumowe nakładki. Pod spodem jest napis Logitech.

   Usuń
 4. BTW fajne sluchawki Philipsa SHL 3000 sa od dzisiaj za 40 zl.

  OdpowiedzUsuń
 5. W reklamie oszukują,Kupiłem ta mysz i pisze jak wół że jest optyczna a nie laserowa, Na pudełku pisze Lenovo Wirless Optical Mouse

  OdpowiedzUsuń
 6. Ta myszka to jakiś odpad z zachodniego rynku.Jest na pudełku informacja -po angielsku- że według stanu prawa California jest ona wykonana z chemikaliów mogących powodować raka i wady genetyczne u dzieci których matki mają kontakt z tymi substancjami ,,warning this product contains chemicals known to the state of california to cause cancer and birth defects or other reproductive harm"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to moga byc plastyfikatory, one sa rakotworcze, jak plastik smierdzi to ma plastyfikator.

   Usuń
  2. Wszystko ok, też zauważyłem tą informację na pudełku. ALE. Mowa jest tylko i wyłącznie o stanie California. W USA jak wiadomo prawo jest rożne dla każdego stanu i moim zdaniem ta myszka może nie spełnia rygorystycznych norm wspomnianego stanu. Ale czy to znaczy, że jest już nieszkodliwa w innych stanach/krajach Europy? Myślę, że gdyby było coś z tą myszką nie tak to nie zostałaby dopuszczona do sprzedaży w naszym kraju. A ta informacja po prostu wskazuje, że te myszki są produkowane i rozprowadzane po całym świecie, stąd też producent najpełniej stara się wszystko dopasować po norm prawnych w różnych regionach. Sam teraz zastanawiam się czy aby ta myszka nie jest szkodliwa no, ale tak jak napisałem wyżej, w informacji tej nie ma mowy o całym kraju USA, czy innym, lecz o jednym Stanie (Californi).

   Usuń
 7. Bardzo dobra myszka (tak naprawdę to logitech m185) . Myszka jest optyczna ale sensor nie świeci na czerwono tylko jest niewidoczny jak w myszce laserowej. Wg mnie cena bardzo atrakcyjna. Bateria bardzo długa trzyma.

  OdpowiedzUsuń
 8. Przebywanie w pobliżu świeżo kładzionego asfaltu też może wywołać raka. Substancje rakotwórcze mają różne stopnie/kategorie. Są dwa wyjścia; położyć się i czekać na śmierć; żyć. Wybór należy do Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Myszka Logitech m185 jest jedną z najlepszych na rynku, zwykle kosztuje ok. 50 zł zatem oszczędzamy dwie dyszki.

  OdpowiedzUsuń
 10. Opłaca się waszym zdaniem kupić? Bo jeszcze kilka egzemplarzy zauważyłem w wyprzedażowej biedronce w Mszanie Dolnej.?

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2