Reklama

wtorek, 13 października 2015

Zestaw 2 żarówek samochodowych z Biedronki

Zestaw 2 żarówek samochodowych w Biedronce będzie sprzedawany od 19.10.2015 r. i będzie kosztował niecałe 10 zł. Do wyboru: H1 o mocy 55W, H7 o mocy 55W oraz H4 o mocy 60/55W. Posiadają certyfikat DEKRA.

Zestaw 2 żarówek samochodowych z Biedronki Vershold

Zestaw 2 żarówek samochodowych z Biedronki będzie występował w trzech wariantach do wyboru: H1 o mocy 55W, H7 o mocy 55W oraz H4 o mocy 60/55W. 
Żarówki samochodowe posiadają wydajny kompaktowy żarnik o wydłużonej żywotności. Dają światło o barwie białej ciepłej (3200K). W porównaniu do tradycyjnych żarówek dają lepszą widoczność na drodze.
Zestaw 2 żarówek samochodowych z BiedronkiZestaw 2 żarówek samochodowych z Biedronki

Zestaw 2 żarówek samochodowych z BiedronkiZestaw 2 żarówek samochodowych z Biedronki

Zestaw 2 żarówek samochodowych z BiedronkiZestaw 2 żarówek samochodowych z Biedronki

Bańka szklana jest koloru jasno niebieskiego, górna część żarówki pokryta jest niebieską farbą. Na przedostatnim zdjęciu widać że żarówka z Biedronki świeci światłem jaśniejszym bielszym (z prawej strony), żarówka Osram Bilux świeci bardziej na żółto (z lewej strony). Na żywo różnica jest bardziej zauważalna niż na zdjęciu.
Wiele osób skarżyło się na żarówki z poprzednich promocji z Biedronki. Chodzi o efekt dymienia. Niestety i tym razem po włączeniu żarówki do zasilania po rozgrzaniu (kilkanaście sekund) zaczyna się tlić prawdopodobnie niebieska farba na górnej część żarówki. Widać to na ostatnim zdjęciu. Niektórzy użytkownicy radzą by przed włożeniem do klosza żarówka poświeciła poza kloszem aż przestanie się tlić.

Zestaw 2 żarówek samochodowych z BiedronkiZestaw 2 żarówek samochodowych z Biedronki

9 komentarzy:

 1. Miałem poprzednią edycję tych żarówek jeszcze bez niebieskiej farby, dymiły tylko na początku przez kilka sekund. Niestety ich trwałość nie była zachwycająca, jedna z nich przepaliła się już po upływie miesiąca. Różnicy pomiędzy biedronkową żarówką a kupioną w sklepie jeśli chodzi o barwę światła czy jasność nie zauważyłem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łapami dotykałeś?
   Bo wszystko na to wskazuje, dymienie i szybki pad żarówek.

   Usuń
  2. Jak by "łapami" dotykał to by się od razu spaliła.

   Usuń
 2. Kiedyś kupiłem takie w Biedrze i o mały włos samochodu nimi nie spaliłem.

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie świecą od zeszłego roku, nie zauważyłem żadnego dymienia ani podczas, ani po instalacji, jakość raczej taka sama jak innych, nie widzę różnicy porównując z wcześniej używanymi (Osram, Phillips).

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwaga, z tej promocji żarówek brak jest niebieskiego koloru nalotu na końcówce, więc może teraz nie będą dymić na początku, jeśli faktycznie tak poprzednio było.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłem,założyłem-jak dla mnie rewelacja.Oświetlają drogę jak te za 80 dych.Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest taki sklep jak moto****.pl, ja tutaj kupowałem już ze dwa razy i nie było problemów. Żarówka zgodna z opisem na stronie, trzeba im oddać, że opisy produktów mają bardzo dokładne, każdy parametr można sobie sprawdzić przed zakupem. Wszystkie produkty są dobrze podzielone w kategorie, łatwo można wyszukać to czego się potrzebuje. Także może u nich poszukaj.

  OdpowiedzUsuń
 7. ja kupiłem w tamtym roku w takim czerwonym opakowaniu h7 i h4 latam na nich od tamtej pory swieca super na biało

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2