Reklama

poniedziałek, 23 listopada 2015

Aparat cyfrowy Nikon Coolpix L840 z Biedronki

Aparat cyfrowy Nikon Coolpix L840 w Biedronce jest sprzedawany od 23.11.2015 r. i kosztuje 699 zł. Nikon Coolpix L840 pozwala na nagrywanie filmów w rozdzielczości Full HD. W tym modelu zastosowania aż 38-krotny zoom optyczny.

Aparat cyfrowy Nikon Coolpix L840 z Biedronki fotograficzny
źródło: biedronka.pl

Aparat cyfrowy Nikon Coolpix L840 z Biedronki - opis:
- filmy Full HD
- zaawansowana redukcja drgań VR
- ogniskowa (dla 35 mm) 22.5 – 855 mm
- duży 3-calowy ruchomy ekran LCD
- rozdzielczość 16 mln pikseli
- wbudowana lampa błyskowa
- zoom optyczny 38x
- zoom cyfrowy 4x
- wbudowany moduł WiFi, możliwość łączności NFC
- wyjście micro HDMI
- złącze USB 2.0

6 komentarzy:

 1. Stary model na baterie "paluszki". Pamiętam, że rok temu też były w biedronce za coś ok. 850 zł. Dobrych zdjęć to nim nie zrobi, ale dla początkującego amatora wystarczy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie zasilanie w aparacie na baterie "paluszki" to zaleta a nie wada. Kupuje akumulatorki AA do aparatu i drugi komplet na zapas. Jak na wczasach zabraknie nam prądu w każdym sklepie można dokupić awaryjnie zwykłe baterie. Niedawno były akumulatorki AA Kodaka po 5zł za sztukę. 3 sztuki do aparatu + 3 na zapas i za 30zł mamy spokój. Niestety producenci rezygnują z tego rozwiązania i dają swoje akumulatory. Żeby kupić zapasowy akumulator oryginalny trzeba wydać min 250zł zamiennik 120zł. Rok temu był trochę inny model.

   Usuń
  2. rok temu był nikon coolpix l340 za 549 zł.
   http://produkty-z-bdr.blogspot.com/2015/06/nikon-coolpix-l340-z-biedronki.html

   Usuń
 2. Wcale nie taki stary model. Anonsowany w lutym tego roku. Pełna specyfikacjatutaj: http://www.dpreview.com/products/nikon/compacts/nikon_cpl840/specifications. Jak dla mnie to dużą wadą jest brak ustawień manualnych, a nawet choćby priorytetu migawki, czy przysłony. Typowy "automat"

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam Pentaxa k-r z dodatkowym modułem na paluszki AA. Super dodatek jak padnie akku.niewiele lustrzanek to ma.

  OdpowiedzUsuń
 4. Demonem prędkości to on nie jest , ale zdjęcia są do zaakceptowania. Generalnie obsługa menu i aparatu jest bardzo prosta. Testowany na paluszkach AKU KODAK ze Stonki, udało się wykonać ~560 zdjęć (~połowa zdjęć z lampą ) , co uważam za dobry wynik. Jakość zdjęć jest momentami mierna , ale obcowanie ze sprzętem sprzyja pozytywnym wynikom fotograficznym. Początkującym fotografom serdecznie polecam , dla średnio zaawansowanych przyda się jako zastępcza alternatywa przy lustrzankach.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2