Reklama

niedziela, 22 listopada 2015

Stacja Pogody z Biedronki

Stacja Pogody w Biedronce jest sprzedawana od 19.11.2015 r. i kosztuje niecałe 40 zł. Na ekranie wyświetlane są warunki pogodowe, temperatura, ciśnienie oraz wilgotność powietrza wewnątrz i na zewnątrz.
Stacja Pogody z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Stacja Pogody z Biedronki - opis:
- wyposażona w funkcje: zegara, drzemki, alarmu, wyświetlania daty i dnia tygodnia
- odczyt temperatury w C° lub F°
- bezprzewodowy czujnik zewnętrzny, oba wyposażone w ekran LCD
- wskazuje warunki pogodowe, temperaturę, ciśnienie oraz wilgotność powietrza wewnątrz i na zewnątrz

10 komentarzy:

 1. Sprawdzałem jej dokładność z dwoma termometrami alkoholowymi.Powiem tyle że szkoda pieniędzy bo temperaturę pokazuje zawyżoną o 2-3 a czasami nawet 4 stopnie -zarówno temperaturę zewnętrzną z nadajnika jak i wewnętrzną z samej stacji.Czyli jak będzie mróz na dworze to ta stacja z biedronki pokaże pewnie 2-3 stopnie.Nawet aplikacja ,,pogoda" z telefonu pokazywała dokładniejszą temperaturę niż ta stacja.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zakupiłem go, ale na wyświetlaczu nie pokazuje ciśnienia. Na załączonym zdjęciu u góry również go nie pokazuje

  OdpowiedzUsuń
 3. Racja, nie widać opcji ciśnienia. Na pudełku jest tak napisane, w instrukcji nie ma o tym nic wspomniane.
  Dokładność temp. w porównaniu z innym termometrem cyfrowym jest taka sama (czasem różnica 0,1).
  Wilgotność z czujnika zew. ciągle wskazuje 20%, czy to w pomieszczeniu lub na zewnątrz. To jest jakiś błąd.
  Budzik działa - co w sumie najmniej ważne.

  Na wyświetlaczu patrząc pod kątem są opcje min/max temp., ale też nie można ich włączyć/zobaczyć, w górnym prawym rogu są też ikony jakby sieci WiFi (pewnie jakaś synchronizacja), a druga obok mniejsza to S w tarczy.

  Może przez noc (jakieś z tych ikon będą dostępne wraz z ciśnieniem) - jeśli nie to reklamacja z racji niezgodności produktu.

  Z wyglądu jest wszystko ok - ale nie ukrywam zależało mi głównie na ciśnieniu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie - czy stacja może być cały czas podświetlona?

  OdpowiedzUsuń
 5. "Mam pytanie - czy stacja może być cały czas podświetlona?"

  Ciągle świecą znaki na LCD - więc nic nie trzeba klikać. Jeśli pytasz o jakieś kolorowe podświetlenie, takiego nie ma (ale chyba też nie jest potrzebne).

  PS. Jednak zareklamowałem, bo wilgotność na zew. jest zawsze na 20%, a ciśnienia nie ma. Zwrot kasy bez problemu.

  OdpowiedzUsuń
 6. @up
  Dzięki, o taką odpowiedź mi chodziło (miałem na myśli np. niebieskie podświetlenie znaków na wyświetlaczu). Wczoraj ją omacałem w sklepie i nie ma wejścia na zasilacz (a prawdopodobnie tylko te z wejściem na zasilacz mogą być non stop podświetlane). Chciałem ją sobie postawić w widocznym miejscu żeby od strzału widzieć temperaturę na zewnątrz ale brak podświetlenia (lub świecących znaków, nie jedynie wyświetlanych) dyskawlifikuje taką stację dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Kupiłem wczoraj tą stację pogody, ale czeka mnie zwrot. Ogólne wrażenie niby ok, ale po włączeniu nie udało się zsynchronizować czujnika zewnętrznego. Wogóle jakby komunikacja padła. Stacja nie ma żadnego podświetlenia i bardzo jego brakuje. Czasami pojawiają sę dziwne znaki tak jakby wyświetlacz się psuł. Ogólnie nie polecam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witajcie.Kupiłem ten szit dosłownie szit .Po pierwsze jak już tutaj przedmówca pisał brak pomiaru ciśnienia a na pudełku i reklamie opis że jest pomiar. Po drugie temperatura zawyżona zewnętrzna u mnie o 4 stopnie w stosunku do termometru rteciowego?!?!?!?!?Na dworze jest 2 stopnie a czujnik pokazuje że prawie 7.Jutro reklamacja i zwrot.Towar niezgodny z opisem.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. A u mnie wszystko OK. W kwestii ciśnienia - stacja pokazuje ikonami (lewy górny narożnik) czy "idzie" na deszcz czy słońce .

  OdpowiedzUsuń
 10. Za 16 zł nie można się cudów spodziewać żal mi tych komentarzy.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2