piątek, 18 marca 2016

Myjka parowa Hoffen Systematic z Biedronki

Myjka parowa Hoffen Systematic w Biedronce jest sprzedawana od 14.03.2016 r. i kosztuje niecałe 80 zł. Pozwala na ekologiczne czyszczenie bez użycia detergentów i chemikaliów.

Myjka parowa Hoffen Systematic z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Myjka parowa Hoffen Systematic z Biedronki - opis:
- szybki czas nagrzewania: ok. 3-4 min
- ekologiczne czyszczenie bez użycia detergentów i chemikaliów
- w zestawie cztery praktyczne końcówki i trzy akcesoria czyszczące
- dokładne i skuteczne czyszczenie wielu powierzchni i trudno dostępnych miejsc – w kuchni, łazience (np. fugi, szyby, kabiny prysznicowe)

Film z YouTube kanał RTV Mirek AGD

8 komentarzy:

 1. Miałam kiedyś taki z innej firmy był świetny, tylko że zapłaciłam za niego kilka stówek, a teraz 80 zł. Wow

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie no super, sam unboxing, a gdzie jakiś test?!?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłem go dziś w Biedronce. W niektórych sklepach jeszcze je mają. Miałem na tapicerce plamę od kawy, której żaden detergent nie dał rady. Myjka poradziła sobie z tym wspaniale. Polecam każdemu kto ma oporne plamy. Jest to o wiele taniej niż od firm zajmujących się czyszczeniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest to Karcher i ma swoje niedociągnięcia (para starcza na krótko, więc często musi włączać grzałkę, korek się czasem przycina i trzeba 15 min odczekać aż CAŁKIEM wystygnie, itp) - ale całe mieszkanie na święta posprzątane (razem z fugami i oknami) i się nie rozpadł, nie przepalił (silikonowa uszczelka korka się strzępi i chyba będzie pierwszym elementem, który padnie) ;) Ale myjka zdecydowanie warta swojej ceny. Podobny Karcher 4-5 x droższy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłem dwa oba zepsute na starcie. Nie wypuszcza pary

  OdpowiedzUsuń
 6. uwaga, bubel, nie działa, termostat za wcześnie wyłącza grzanie

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecam, jesli ktos chce sie pozbyc skory na rekach

  OdpowiedzUsuń
 8. Powinni w Biedronce otworzyć stanowisko do sprawdzania takiego sprzętu, zaoszczędzili by sobie i klientom niemiłego zaskoczenia, a to nie działa, a to brakuje części, w mojej parownicy nie pasowała 1 część i też musiałam ją zwrócić

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.