piątek, 18 marca 2016

Myjka parowa Hoffen Systematic z Biedronki

Myjka parowa Hoffen Systematic w Biedronce jest sprzedawana od 14.03.2016 r. i kosztuje niecałe 80 zł. Pozwala na ekologiczne czyszczenie bez użycia detergentów i chemikaliów.

Myjka parowa Hoffen Systematic z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Myjka parowa Hoffen Systematic z Biedronki - opis:
- szybki czas nagrzewania: ok. 3-4 min
- ekologiczne czyszczenie bez użycia detergentów i chemikaliów
- w zestawie cztery praktyczne końcówki i trzy akcesoria czyszczące
- dokładne i skuteczne czyszczenie wielu powierzchni i trudno dostępnych miejsc – w kuchni, łazience (np. fugi, szyby, kabiny prysznicowe)

Film z YouTube kanał RTV Mirek AGD

4 komentarze:

 1. Miałam kiedyś taki z innej firmy był świetny, tylko że zapłaciłam za niego kilka stówek, a teraz 80 zł. Wow

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie no super, sam unboxing, a gdzie jakiś test?!?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupiłem go dziś w Biedronce. W niektórych sklepach jeszcze je mają. Miałem na tapicerce plamę od kawy, której żaden detergent nie dał rady. Myjka poradziła sobie z tym wspaniale. Polecam każdemu kto ma oporne plamy. Jest to o wiele taniej niż od firm zajmujących się czyszczeniem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie jest to Karcher i ma swoje niedociągnięcia (para starcza na krótko, więc często musi włączać grzałkę, korek się czasem przycina i trzeba 15 min odczekać aż CAŁKIEM wystygnie, itp) - ale całe mieszkanie na święta posprzątane (razem z fugami i oknami) i się nie rozpadł, nie przepalił (silikonowa uszczelka korka się strzępi i chyba będzie pierwszym elementem, który padnie) ;) Ale myjka zdecydowanie warta swojej ceny. Podobny Karcher 4-5 x droższy.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.