Reklama

poniedziałek, 13 czerwca 2016

Zestaw słuchawkowy Jabra BT2045 z Biedronki

Zestaw słuchawkowy Jabra BT2045 w Biedronce jest sprzedawany od 13.06.2016 r. i kosztuje niecałe 40 zł. Wbudowany akumulator pozwala na maksymalnie 8 godzin rozmów i 10 dni w trybie czuwania. Funkcja Multiuse pozwala na podłączenie dwóch telefonów jednocześnie.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Jabra BT2045 z Biedronki

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Jabra BT2045 z Biedronki pozwala na prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Dobrze trzyma się w uchu. Duży komfort użytkowania daje regulowany zaczep na ucho, który w razie potrzeby możemy odłączyć. Zestaw jest niezwykle lekki i waży zaledwie 10 gram.


Całość wykonana jest bardo dobrze. Tak samo jest z jakością materiałów użytych w Jabra BT2045. Prosta, intuicyjna obsługa pozwala na zastosowanie zestawu w sytuacji gdzie w czasie rozmowy musimy mieć wolne ręce (np. podczas jazdy samochodem).

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Jabra BT2045 z Biedronki Zestaw słuchawkowy Bluetooth Jabra BT2045 z Biedronki

Jakość rozmów jest na bardzo dobrym poziomie. Zarówno ja, jak i mój rozmówca słyszymy się bez problemu. Nie ma tu efektu pogorszenia jakości dźwięku w porównaniu do rozmowy przez telefon bez zestawu słuchawkowego Jabra BT2045.

Ciekawą opcją jest funkcja Multiuse, która pozwala na podłączenie dwóch urządzeń Bluetooth jednocześnie. Dzięki temu podróżując samochodem możemy odbierać połączenia przez zestaw słuchawkowy Jabra BT2045 np. z telefonu prywatnego i służbowego. Przy podłączeniu dwóch telefonów nie ma zakłóceń a rozmowy nie są przerywane. Funkcja Multiuse działa prawidłowo.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Jabra BT2045 z Biedronki Zestaw słuchawkowy Bluetooth Jabra BT2045 z Biedronki

Producent podaje maksymalny zasięg połączenia bezprzewodowego przez Bluetooth do 10 metrów. Przeprowadziłem test na otwartej przestrzenie i wyniki są bardzo ciekawe. Udało mi się osiągnąć 8,5 metra bez zakłóceń gdy słuchawka znajdowała się po drugiej stronie głowy niż telefon (przeszkodą w linii prostej była głowa). Drugi pomiar przeprowadziłem obracając się o 180 stopni tak by słuchawka była po tej samej stronie głowy co telefon (brak jakichkolwiek przeszkód). W tym przypadku udało mi się osiągnąć aż 51 metrów bez zakłóceń!

Zestaw słuchawkowy Bluetooth Jabra BT2045 z Biedronki Zestaw słuchawkowy Bluetooth Jabra BT2045 z Biedronki

Zestaw słuchawkowy polecam szczególnie kierowcom i osobom, które dużo czasu spędzają na rozmowach przez telefon. W samochodzie podczas rozmów mamy wolne ręce i nie grozi nam mandat za używanie telefonu w czasie jazdy, który wynosi 200 zł + 5 punktów karnych. Jakość dźwięku podczas rozmów jest bardzo dobra a uzyskany zasięg pozytywnie mnie zaskoczył.

9 komentarzy:

 1. Dobra słuchawka. Szybko się paruje a dźwięk jest czysty.

  OdpowiedzUsuń
 2. kicha cena - w każdym sklepie mozna kupic taniej. Ale promocja.

  OdpowiedzUsuń
 3. Podaj jakiś przykład lub adres strony :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. selgros - model wyższy 2046 za 41zl

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłam do samochodu i super się sprawdza.

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie zasięg Bluetooth też jest większy nawet 40 metrów.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dostałem ją kiedyś jako prezent. Co do jakości rozmów, szybkości połączenia oraz pracy na baterii nie mam zastrzeżeń. Jedynie jest dla mnie niewygodna, pewnie ze względu na konstrukcję. Po prostu źle mi leży w uchu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ludzie czy Jabra bt 2045 odtwarza dzwiek???

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2