Reklama

piątek, 9 września 2016

Imadła warsztatowe Niteo Tools z Biedronki

Imadło warsztatowe Niteo Tools w Biedronce będzie sprzedawane od 08.09.2016 r. za 69 zł. Do wyboru mamy: imadło ślusarskie duże, z kowadłem oraz imadło obrotowe z podwójną szczęką.

Imadło warsztatowe Niteo Tools z Biedronki
źródło: biedronka.plImadło warsztatowe Niteo Tools z Biedronki - do wyboru:
A. imadło ślusarskie duże, z kowadłem
- kowadło wykonane z wysokiej jakości stali odlewanej (szer. szczęk:75 mm, gł. szczęk: 51 mm, maks. rozwarcie szczęk: 75 mm,
- obrotowa podstawa: 360°, zintegrowane duże kowadło: 56x67 mm)
B. imadło obrotowe z podwójną szczęką
- korpus wykonany z odlewanej stali
- dwie pary szczęk (płaskich oraz wyprofilowanych)
- obrotowa podstawa oraz szczęki ułatwiają pracę pod różnym kątem z małymi i średnimi przedmiotami
- zacisk do blatu oraz opcjonalny montaż śrubami gwarantuje trwałe
- mocowanie oraz precyzję podczas najcięższych prac. (szer. szczęk: 65 i 38 mm, gł. szczęk: 35 mm, maks. rozwarcie szczęk: 50 mm,obrotowa podstawa: 360°)

5 komentarzy:

 1. Imadło obrotowe z podwójną szczęką - szkoda pieniędzy! Uszkodziło się przy pierwszym użyciu podczas dokręcania elementu. Ukręciła się tuleja na połączeniu z szerszą podstawą, która przymocowana jest z tyłu imadła trzema śrubkami. Mimo, że korpus wykonany jest ze stali, to jednak elementy wewnątrz a zwłaszcza tuleja, w której przemieszcza się śruba odpowiadająca za docisk wykonane są z wątpliwej jakości, kruchego materiału.
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie to samo stało się z moim imadłem kilka dni po zakupie podczas pierwszego użycia. Tuleja ukręciła się, a w miejscu urwania widać że materiał już był z wadą.

   Usuń
 2. Zapewne jakieś żeliwo. Skusiłem się na to imadło, ale jeszcze nie używałem. Potwierdzam, że śruby dociskowe nie wyglądają przekonująco - jakieś średniej (tak "na dotyk") jakości stal. Precyzja tej dociskowej tarczy też pozostawia trochę do życzenia. Spodziewam się, że za (najdalej) parę lat będzie trzeba nawiercić żeliwny korpus i wbić tam zmrożoną gwintowaną tuleję, tym razem stalową.

  Cena b. dobra, bo imadła w Casto zaczynają się od 100 i są mocowane na stałe, a żony rzadko doceniają 4x M8 w stole kuchennym.

  Plusem niewątpliwym są 2 stopnie swobody (2 rotacje: oś prostopadła do podstawy oraz oś równoległa do osi śruby szczęk), stosunkowo duże rozwarcie 75mm oraz uchwyty kształtowe (na śrubę oraz przekrój kwadratowy) w szczękach, demontowalne szczęki.

  Liczę na to, że przy obchodzeniu się "z czuciem", solidnym przesmarowaniu celem usunięcia zbędnych przy dokręcaniu sił - jakiś czas posłuży.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi pękło to mocowanie do stołu jak dokręciłem gdy się ruszało :( przy tej okazji rozkręciłem ten sprzęt i potwierdzam że stal użyta do jego wykonania zdecydowanie pochodzi z dołu tabeli. Oddałem na reklamację i zobaczymy...na moje szkoda kasy

  OdpowiedzUsuń
 4. kupiłem i żaluję że nie kupiłem 2 sztuki używam z umiarem bo do prawdziwych docisków mam imadlo duże . Można w nim tym z Biedronki ciąć resor np , szlifować coś fleksem itp . Jestem zadowolony bo już mi się zwrócil zakup a w razie czego coś solidnego ze złomu się wstawi . To nie jest imadlo kowalskie

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2