Reklama

piątek, 16 września 2016

Waga kuchenna z zegarem Hoffen everyday z Biedronki

Waga kuchenna z zegarem Hoffen everyday w Biedronce jest sprzedawana od 15.09.2016 r. za niecałe 35 zł. Posiada funkcję tarowania i automatycznego wyłączania. Wykonuje pomiar w kilogramach, gramach, funtach i uncjach z dokładnością do 1 grama.

Waga kuchenna z zegarem Hoffen everyday z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Waga kuchenna z zegarem Hoffen everyday z Biedronki - opis:
- duży zegar ułatwia przygotowywanie potraw
- funkcja tarowania
- funkcja automatycznego wyłączania
- pomiar w kilogramach, gramach, funtach i uncjach
- dokładność pomiaru 1 g
- baterie w zestawie

Waga kuchenna z zegarem Hoffen everyday z Biedronki niebieska Waga kuchenna z zegarem Hoffen everyday z Biedronki różowa

3 komentarze:

 1. Świetny gadżet, niezbędny w każdej kuchni. Bardzo precyzyjna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niczego wy tutaj nie testujecie! Waga jest fajansiarska, zegarek to pic na wodę - nawet nastawić się nie da (mniejsza wskazówka nie reaguje).

  Waga spełnia swoją funkcję i jest tania - kupiłem w przecenie za 20 zł. Zegarka nie chce mi się reklamować, bo do niczego on niepotrzebny.

  Z ciekawostek - w komplecie baterie. Można powiesić na ścianie jako zegarek (jest zaczep).

  OdpowiedzUsuń
 3. Porazka, zegar jedna sprawa, druga ze po kilku miesiacach uzytkowania waga p...dolnela i nichce dzialac, wymiana baterii nic nie daje, na monitorze wyswietlaja sie jakies artefakty, w instrukcji nic nie ma o tym. Nie polecam

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2