Reklama

czwartek, 12 stycznia 2017

Blender z funkcją gotowania Tefal z Biedronki

Blender z funkcją gotowania Tefal w Biedronce jest sprzedawany od 12.01.2017 roku za 299 złotych. Urządzenie posiada 4 automatyczne programy (zupa krem, zupa z kawałkami warzyw, konfitury, mycie) oraz program blendowania.

Blender z funkcją gotowania Tefal z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Blender z funkcją gotowania Tefal z Biedronki - opis:
- moc 1000 W
- dzbanek wykonany z dwóch warstw stali nierdzewnej zapewnia izolację
- pojemność 1,2 l - 4 porcje
- funkcja EASY CLEAN ułatwia czyszczenie urządzenia
- funkcja podtrzymywania ciepła przez 40 minut
- 4 automatyczne programy (zupa krem, zupa z kawałkami warzyw, konfitury, mycie) oraz program blendowania

Ulotka z Biedronki
Blender z funkcją gotowania Tefal Biedronka ulotka

1 komentarz:

  1. Coś w stylu tych wszystkich multicokerów. Widziałem na youtube "wiatraczek" czyli mieszadło i silnik napędzający jest u góry w pokrywce więc znacznie prostsza i tańsza konstrukcja niż gdy mieszadło jest w denku, mniej też elementów, mniej zmywania - zresztą sam się niby czyści. Do minusów trochę mała pojemność. Przy mniej znanych producentach tzw "marketowych" to chyba by można zejść z ceną do ok 150zł. Moim zdaniem ciekawsze (bo prostsze) urządzenie niż te wszystkie super elektroniczne cookery Hoffery, termomixy itd- bo mniej więcej wszystko to samo robią

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2