Reklama

środa, 11 stycznia 2017

Telefon Hykker Halo z Biedronki

Telefon Hykker Halo w Biedronce będzie sprzedawany od 12.01.2017 roku za niecałe 90 złotych. Urządzenie oferowane jest wraz ze starterem tuBiedronka w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej.

Telefon Hykker Halo z Biedronki

Hykker Halo to łatwy w obsłudze telefon komórkowy z kolorowym wyświetlaczem o wielkości 1.77” i intuicyjnym menu. Urządzenie docenią przede wszystkim osoby poszukujące prostych i sprawdzonych rozwiązań, zapewniających komfort codziennego użytkowania. Hykker Halo został wyposażony w czytelną i precyzyjną klawiaturę z dużymi, podświetlanymi klawiszami.

Telefon Hykker Halo z Biedronki Telefon Hykker Halo z Biedronki

Telefon oferuje szereg przydatnych funkcji: przycisk SOS z opcją przypisania numeru alarmowego, aparat VGA, radio FM, latarkę oraz moduł łączności bezprzewodowej Bluetooth. Pamięć telefonu może zostać powiększona nawet do 32 GB dzięki karcie microSD, na której użytkownicy mogą zapisywać wykonane zdjęcia oraz inne, przydatne pliki. Hykker Halo oferowany jest wraz z bazą, pozwalającą na wygodne ładowanie urządzenia. Wytrzymały akumulator zapewnia wiele dni pracy na jednym naładowaniu.

Telefon Hykker Halo z Biedronki Telefon Hykker Halo z Biedronki

2 komentarze:

  1. Sprawdzony sprzęcik :) Jeśli ktoś nie wymaga od telefonu fajerwerk to w zupełności wystarczy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetny dla seniora (i nie tylko) :) https://youtu.be/JYztznAWlSI

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2