Reklama

niedziela, 8 lipca 2018

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools w Biedronce będzie sprzedawana od 09.07.2018 roku za niecałe 80 złotych. Urządzenie przeznaczone do prac warsztatowych i domowych, wiercenia w betonie, drewnie i metalu.

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka dobrze leży w dłoni, praca nią jest wygodna a obsługa jest prosta. Załączona instrukcja w sposób wyczerpujący wyjaśnia sposób w jaki należy używać urządzenia.


Wiertarka składa się z uchwytu wiertarskiego, przełącznika trybu pracy (wiercenie z udarem / wiercenie bez udaru), przełącznika kierunku obrotów, włącznika z regulacją prędkości obrotów, blokady włącznika, diody LED sygnalizującej podłączenie urządzenia do prądu i przewodu zasilającego o długości 2 metrów. W zestawie znajdziemu dodatkowo nastawny uchwyt boczny oraz ogranicznik głębokości wiercenia.

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools ID0067-17 z Biedronki - opis:
- Do prac warsztatowych i domowych, wiercenia w betonie, drewnie i metalu
- Uchwyt wiertarski samozaciskowy (bezkluczowy)
- Płynna regulacja prędkości obrotowej
- Wygodna blokada umożliwiająca pracę ciągłą
- Wzmocniona konstrukcja przekładni i stabilizacji wrzeciona
- Prędkość obrotowa = 0-3000 obr./min
- Maksymalna średnica wiertła: 13 mm
- Moc: 810 W
- Przeciwpoślizgowa rękojeść główna
- Napięcie znamionowe: 230-240 V, 50 Hz
- Maksymalna średnica wiercenia: w betonie 13 mm, w drewnie 13 mm, w metalu 10 mm.

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools ID0067-17 z Biedronki posiada konstrukcję ze wzmocnionymi łożyskami oraz przekładnią reduktora. Mamy możliwość zmiany kierunku obrotów (prawo / lewo). Na włączniku znajduje się pokrętło do regulacji prędkości obrotów. Obok umieszczono blokadę włącznika z kryzą zabezpieczającą przed przypadkowym wciśnięciem. W zestawie znajdziemy nastawny uchwyt boczny z ogranicznikiem głębokości wiercenia ułatwiający pracę wiertarką.

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill uchwyt boczny z ogranicznikiem głębokości wiercenia Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Uchwyt wiertarski samozaciskowy bezkluczowy

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki była już sprzedawana w styczniu 2017 roku.

24 komentarze:

 1. 10minut pracy i po wiertarce wypalony szczotkoczymacz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może wadliwy model. Zanieś do naprawy dopóki jest na gwarancji.

   Usuń
 2. Czy wasza wiertarka po zakupie też tak obrzydliwie śmierdziała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja nie śmierdzi. Ma lekki zapach tworzywa jak większość nawet markowych nowych wiertarek. Kiedyś miałem taką wiertarkę że jak ją wiozłem w bagażniku to później śmierdziało plastikiem w całym samochodzie.
   Do tego modelu nie mam zastrzeżeń.

   Usuń
  2. Wybacz ale mam markowe wiertarki - Metabo,AEG i używałem Boscha,mam też biedronkowe i te markowe w ogóle nie śmierdzą ani plastiki ani guma a biedronkowe niestety tak.Jedne mniej inne bardziej a guma w nich najbardziej śmierdzi. Już w narzędziach z Lidla tak nie czuć smrodu ropy jak w biedronkowych.

   Usuń
 3. po 10 sekundach wiercenia poszedł płomień z silnika i na dodatek zostałem porażony prądem. Trzymałem wiertarkę lewą ręką za obudowę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego co zauważyłem to na wysokich obrotach strasznie iskrzą szczotki, nie wiem czy to normalne, moim zdaniem może to spowodować przebicie i porazić prądem. Może ktoś ma spostrzeżenia na ten temat. Bo nie wiem czy ją oddać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w wysokoobrotowych silnikach komutatorowych zawsze szczotki iskrzą, na początku bardziej bo mają niedużą powierzchnię styku i się muszą dotrzeć/dopasować do komutatora, więc po jakimś czasie iskrzenie powinno się zmniejszyć

   Usuń
 5. A moja wiertarka miała skrzywioną główkę-"miała bicie". W sklepie nie chcieli jej wymienić, tylko przyjęli do naprawy i każą czekać 30 dni! Tyle się nacieszyłem nowym zakupem! A gdzie prawa konsumenta?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może się nie znam ale zawsze na gwarancji jak coś mi się popsuło to najpierw naprawiali to, jak się nie dało to wymieniali na nowy lub zwracali pieniądze. Nie widzę w twojej sytuacji nic nadzwyczajnego.

   Usuń
 6. Kupiłem tą wiertarkę 3 tygodnie temu, wywierciłem kilkanaście otworów na początku i bardzo śmierdziało z niej. Później założyłem do wiertarki szczotkę drucianą i czyściłem przez 3/4 godziny dziennie przez 10 dni elementy stalowe ze rdzy, chodziła pięknie. Ciągle działa jak nowa i myślę że pochodzi jeszcze bardzo długo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierw śmierdziała podczas pracy, później z niej dymiło.
  Wg mnie nie ma tyle mocy co piszą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "pierw" ? Skad wziąłeś to słowo matole ?!

   Usuń
  2. Według słownika "pierw" to przestarzałe w języku ogólnym choć wciąż jeszcze używane np. w gwarach: najpierw. Pewnym kompromisem między przestarzałym pierw, a współczesnym najpierw jest też współczesne, ale książkowe wpierw.

   Usuń
 8. Moja strasznie śmierdziała, aż w końcu po wywierceniu kilkudziesięciu dziur w betonie pękł jakiś pierścień w główce na wiertła.

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzisiaj złożyliśmy szafę do przedpokoju. Użyliśmy najprostszej wiertareczki. Takiej do prostych czynności. Z tego co pamiętam też z bdr. ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. To popularny chiński, najtańszy model wiertarki brandowany przez inne markety, kupiłem identyczną wiertarkę w Auchanie za 80zł, wytrzymała 2 miesiące użytkowania tj wywiercenie 4 otworów 8mm w betonie, oczyszczenie paru słupków z rdzy szczotką drucianą, w wierceniu metalu w ogóle się nie nadaję bo strasznie wałek bije i cieżko cokolwiek równo wywiercić. Rozsypały się łożyska, wałek miał bicie po 1 cm na stronę. Ogólnie chińskie gówno a 20 letni bosch chodzi jak nowy. Zaletą tej wiertarki z biedry a tej auchanowej jest fakt że posiada głowicę do której nie trzeba używać klucza.

  OdpowiedzUsuń
 11. po kilku wierceniach nie trzyma zacisk, strasznie śmierdzi plastikiem, szajs nie warto kupowac, wiertarka z black deckera za 150 zł, działała ponad 10 lat

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciągle psuje się regulator mocy, na niższych obrotach nie działa, a z betonem to sobie nie radzi, ten filmik jakiś sfałszowany, w betonie się wierci na niskich obrpotach z udarem, ja 5 godzin wiercę 1 otwór, dobrze że mam wiertła drogie boscha bo zwykłe tanie z ta wiertarką nie pożyją

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlaczego myślisz, że ten filmik jest sfałszowany? Dlatego że według ciebie powinienem wiercić na niskich obrotach? Jak wyobrażasz sobie film na którym wiercę 1 otwór 5 godzin?
   Nie uważam się za jakiegoś specjalistę w wierceniu ale zawsze w betonie wiercę na średnich lub wysokich obrotach. Wierciłem otwory w ścianie pod kołki rozporowe by zawiesić karnisze i nie było problemu. W ciągu godziny nawierciłem ścianę ponad 200 razy by ułatwić jej kucie (powiększenie otworu na futrynę drzwi).
   Wiertarka działa do dziś.

   Usuń
 13. Wiertarka kupiona w pn a w środę już w reklamacji. Dla mnie niestety nie warta nawet 30 zł. Wywaliło korki,iskry,dym i po pracy. Trzy dziurki w ścianie ,w cegle i aut. Nie polecam

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2