piątek, 7 lipca 2017

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools ID0067-17 w Biedronce będzie sprzedawana od 10.07.2017 roku za niecałe 80 złotych. Urządzenie przeznaczone do prac warsztatowych i domowych, wiercenia w betonie, drewnie i metalu.

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka dobrze leży w dłoni, praca nią jest wygodna a obsługa jest prosta. Załączona instrukcja w sposób wyczerpujący wyjaśnia sposób w jaki należy używać urządzenia.


Wiertarka składa się z uchwytu wiertarskiego, przełącznika trybu pracy (wiercenie z udarem / wiercenie bez udaru), przełącznika kierunku obrotów, włącznika z regulacją prędkości obrotów, blokady włącznika, diody LED sygnalizującej podłączenie urządzenia do prądu i przewodu zasilającego o długości 2 metrów. W zestawie znajdziemu dodatkowo nastawny uchwyt boczny oraz ogranicznik głębokości wiercenia.

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools ID0067-17 z Biedronki - opis:
- Do prac warsztatowych i domowych, wiercenia w betonie, drewnie i metalu
- Uchwyt wiertarski samozaciskowy (bezkluczowy)
- Płynna regulacja prędkości obrotowej
- Wygodna blokada umożliwiająca pracę ciągłą
- Wzmocniona konstrukcja przekładni i stabilizacji wrzeciona
- Prędkość obrotowa = 0-3000 obr./min
- Maksymalna średnica wiertła: 13 mm
- Moc: 810 W
- Przeciwpoślizgowa rękojeść główna
- Napięcie znamionowe: 230-240 V, 50 Hz
- Maksymalna średnica wiercenia: w betonie 13 mm, w drewnie 13 mm, w metalu 10 mm.

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools ID0067-17 z Biedronki posiada konstrukcję ze wzmocnionymi łożyskami oraz przekładnią reduktora. Mamy możliwość zmiany kierunku obrotów (prawo / lewo). Na włączniku znajduje się pokrętło do regulacji prędkości obrotów. Obok umieszczono blokadę włącznika z kryzą zabezpieczającą przed przypadkowym wciśnięciem. W zestawie znajdziemy nastawny uchwyt boczny z ogranicznikiem głębokości wiercenia ułatwiający pracę wiertarką.

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill uchwyt boczny z ogranicznikiem głębokości wiercenia Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki impact drill Uchwyt wiertarski samozaciskowy bezkluczowy

Wiertarka udarowa 810 W Niteo Tools z Biedronki była już sprzedawana w styczniu 2017 roku.

15 komentarzy:

 1. 10minut pracy i po wiertarce wypalony szczotkoczymacz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może wadliwy model. Zanieś do naprawy dopóki jest na gwarancji.

   Usuń
 2. Czy wasza wiertarka po zakupie też tak obrzydliwie śmierdziała?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moja nie śmierdzi. Ma lekki zapach tworzywa jak większość nawet markowych nowych wiertarek. Kiedyś miałem taką wiertarkę że jak ją wiozłem w bagażniku to później śmierdziało plastikiem w całym samochodzie.
   Do tego modelu nie mam zastrzeżeń.

   Usuń
  2. Wybacz ale mam markowe wiertarki - Metabo,AEG i używałem Boscha,mam też biedronkowe i te markowe w ogóle nie śmierdzą ani plastiki ani guma a biedronkowe niestety tak.Jedne mniej inne bardziej a guma w nich najbardziej śmierdzi. Już w narzędziach z Lidla tak nie czuć smrodu ropy jak w biedronkowych.

   Usuń
 3. po 10 sekundach wiercenia poszedł płomień z silnika i na dodatek zostałem porażony prądem. Trzymałem wiertarkę lewą ręką za obudowę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego co zauważyłem to na wysokich obrotach strasznie iskrzą szczotki, nie wiem czy to normalne, moim zdaniem może to spowodować przebicie i porazić prądem. Może ktoś ma spostrzeżenia na ten temat. Bo nie wiem czy ją oddać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w wysokoobrotowych silnikach komutatorowych zawsze szczotki iskrzą, na początku bardziej bo mają niedużą powierzchnię styku i się muszą dotrzeć/dopasować do komutatora, więc po jakimś czasie iskrzenie powinno się zmniejszyć

   Usuń
 5. A moja wiertarka miała skrzywioną główkę-"miała bicie". W sklepie nie chcieli jej wymienić, tylko przyjęli do naprawy i każą czekać 30 dni! Tyle się nacieszyłem nowym zakupem! A gdzie prawa konsumenta?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może się nie znam ale zawsze na gwarancji jak coś mi się popsuło to najpierw naprawiali to, jak się nie dało to wymieniali na nowy lub zwracali pieniądze. Nie widzę w twojej sytuacji nic nadzwyczajnego.

   Usuń
 6. Kupiłem tą wiertarkę 3 tygodnie temu, wywierciłem kilkanaście otworów na początku i bardzo śmierdziało z niej. Później założyłem do wiertarki szczotkę drucianą i czyściłem przez 3/4 godziny dziennie przez 10 dni elementy stalowe ze rdzy, chodziła pięknie. Ciągle działa jak nowa i myślę że pochodzi jeszcze bardzo długo.

  OdpowiedzUsuń
 7. Pierw śmierdziała podczas pracy, później z niej dymiło.
  Wg mnie nie ma tyle mocy co piszą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "pierw" ? Skad wziąłeś to słowo matole ?!

   Usuń
  2. Według słownika "pierw" to przestarzałe w języku ogólnym choć wciąż jeszcze używane np. w gwarach: najpierw. Pewnym kompromisem między przestarzałym pierw, a współczesnym najpierw jest też współczesne, ale książkowe wpierw.

   Usuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.