Reklama

poniedziałek, 20 lutego 2017

Nawilżacz powietrza Blaupunkt z Biedronki

Nawilżacz powietrza Blaupunkt w Biedronce jest sprzedawany od 20.02.2017 roku za 299 złotych. Posiada 3 tryby pracy: utrzymujący stałą wilgotność pomieszczenia, pracy nocnej, z funkcją aromaterapii kojącej zmysły.

Nawilżacz powietrza Blaupunk z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Nawilżacz powietrza Blaupunkt z Biedronki - opis:
- 4,5 l zbiornik na wodę
- bardzo cicha praca (do 35 dB)
- czytelny wyświetlacz LED z panelem dotykowym
- timer z możliwością ustawienia czasu pracy
- wkład zmiękczający i odwapniający wodę w zestawie pilot zdalnego sterowania
- funkcja jonizacji (oczyszczania) powietrza z bakterii, pleśni, wirusów, zanieczyszczeń
- 3 tryby pracy: utrzymujący stałą wilgotność pomieszczenia, pracy nocnej, z funkcją aromaterapii kojącej zmysły

5 komentarzy:

 1. No cenę to dowalili z kosmosu..

  OdpowiedzUsuń
 2. Testował to już ktoś? Warte zakupu?

  OdpowiedzUsuń
 3. "A ja chciałbym się zapytać kto dopuścił to urządzenie do sprzedaży? Po napełnieniu zbiornika, zakręceniu filtra i założeniu na urządzenie wystarczy przechylić urządzenie w lewo czy prawo a zacznie cieknąć woda skąd? Z pod spodu, tam gdzie jest kratka i cała elektronika. Tak, tak, wiem, że w instrukcji pisze, żeby nie przechylać, przenosić w trakcie pracy, lecz wystarczy potknięcie, a nawet przy wyłączonym jak będziemy przenosić i przechylimy to zacznie nam cieknąć woda od strony elektroniki i kabla. Czy aby na pewno takie rozwiązanie jest bezpieczne? W instrukcji pisze, że dzieci powyżej 8 lat....ludzie, nawet dorosły jak przypadkiem trąci, albo nie przypadkiem będzie przenosił nawet urządzenie wyłączone, to może być zalana cała elektronika i zasilanie. Kto taki patent wymyślił??
  Design ok, praca w miarę cicha, lecz przygotujcie się, że dookoła tego urządzenia będziecie mieli mokro -to mało powiedziane. Stosowałem wg instrukcji, min.20cm od ścian itp, co z tego, po chwili pracy w pomieszczeniu 19-22st.C urządzenie i wszystko dookoła mokre. Pół dnia nawilżania - jak było 30% tak dalej jest w różnych pomieszczeniach, zapach nieprzyjemny, w ustach jakby taki metaliczny posmak. Może to tak działa ta funkcja jonizacji, nie wiem.
  Powiem szczerze, że jakoś inaczej sobie wyobrażałem nawilżanie powietrza, a o kwestiach bezpieczeństwa to trzeba by było chyba gdzieś zgłosić, że taki bubel." z ceneo

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2