Reklama

środa, 22 marca 2017

Mop parowy z pojemnikiem Hoffen Systematic z Biedronki

Mop parowy z pojemnikiem na detergent Hoffen Systematic w Biedronce jest sprzedawany od 20.03.2017 roku za 149 złotych. mop o mocy 1500 W posiada zbiornik na wodę o pojemności 350 ml, dodatkowy pojemnik na detergent i trójkątną stopę do czyszczenia dywanów.

Mop parowy z pojemnikiem na detergent Hoffen Systematic z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Mop parowy z pojemnikiem na detergent Hoffen Systematic z Biedronki - opis:
- moc: 1500 W
- sposób na higienicznie czyste i lśniące podłogi
- szybki czas nagrzewania: ok. 18 sekund
- wysoka skuteczność w usuwaniu trudnych i zaschniętych plam
- trójkątna stopa do czyszczenia dywanów
- dodatkowy pojemnik na detergent
- zbiornik na wodę o pojemności 350 ml
- dwie chłonne nakładki z mikrofibry, które można prać

Mop parowy z pojemnikiem na detergent Hoffen Systematic z Biedronki nakładka z mikrofibry do mop parowy z pojemnikiem na detergent Hoffen Systematic z Biedronki

Mop parowy HOFFEN o mocy 1500 W czyści za pomocą pary wodnej. Wystarczy wlać wodę oraz detergent do odpowiednich pojemników i po chwili urządzenie jest gotowe do działania! Dzięki możliwości zastosowania detergentu mop usunie nawet trudne zabrudzenia. Wyczyści różnego rodzaju podłogi, posiada specjalną nakładkę z mikrofibry oraz ramkę, dzięki której urządzenie świetnie sprawdzi się również na dywanach. Dzięki trójkątnej stopie z łatwością dotrze do trudno dostępnych miejsc.

Mop parowy z pojemnikiem Hoffen Systematic z Biedronki Mop parowy z pojemnikiem Hoffen Systematic z Biedronki

Mop parowy z pojemnikiem Hoffen Systematic z Biedronki Mop parowy z pojemnikiem Hoffen Systematic z Biedronki

6 komentarzy:

 1. Cudowne! Gratuluję wykonania :-) To idealnie trafia w mój gust.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ktoś już używał? Jak się sprawuje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wytrzymał rok i pęklo ramię, tam gdzie wchodzi w plastik. Generalnie niezbyt solidne wykonanie.

   Usuń
 3. Właśnie jestem po pierwszych próbach. Podłogę z wykładziną z tworzywa sztucznego w kuchni wyczyścił bardzo ładnie.
  Jednak:
  1. Czasem trzeba wytrzeć podłogę z nadmiaru wody szmatką.
  2. Pojemnik na detergent z guzikiem naciskanym nogą trochę niewygodny. Podobny efekt jest przy spryskiwaniu z butelki z ręcznym spryskiwaczem, takiej w jakich sprzedają np. płyny do mycia szyb czy kafelek.
  3. Dość szybko po włączeniu zaczyna wydzielać parę, jednak nie posiada wyłącznika pary, jak to obiecują w "Instrukcji obsługi".
  Czyli, zaraz po nagrzaniu wydziela parę i podawana jest do momentu wyłączenia urządzenia. Trzeba nabrać trochę wprawy aby to dobrze opanować.
  Czyszczenie wykładziny dywanowej nastręcza trochę trudności. Co prawda wyczyścił dość dobrze, ale słabym punktem są nakładki z mikrofibry w obecnym kształcie. Trójkąt trzymający się za pomocą rzepów i plastikowej nakładki. Po krótkim "praniu" nakładka odczepia się z rzepów i podwija/wypada. Dosyć miękka (elastyczna) ramka, która ma dodatkowo ją utrzymać nie daje sobie rady gdy puszczają rzepy.
  Razem odświeżyłem 3 kawałki wykładziny dywanowej o wymiarach ok. 50x90 cm.
  Nakładki trafiły do pralki a ja siadłem do kompa poszukać innych nakładek lub lepszego sposobu ich umocowania. Wydaje się, że nakładki w starych modelach, naciągane na stopę mopa, sprawdzały się lepiej.
  Jutro siadam do maszyny do szycia i zrobię kilka takich z mikrofibry lub ręcznika gdyż zamierzam pilnie odświeżyć cały dywan. Znajdę chwilę, to poszukam odpowiednich w internecie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jak z glazurą i panelami też zostawia mokre plamy? Mam w domu tylko jeden dywan reszta to panele i płytki.

   Usuń
 4. A co wy chcecie za taka kase mieć i jeszcze z biedronki ? dajcie dwie stuwy wiecej to bedziecie zadowoleni z produktu .

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2