Reklama

czwartek, 23 marca 2017

Myjka Ciśnieniowa Karcher K2 Basic Car z Biedronki

Myjka Ciśnieniowa Karcher K2 Basic Car w Biedronce jest sprzedawana od 20.03.2017 roku za 299 złotych. W zestawie znajduje się: wąż wysokociśnieniowy 3 m, adapter do podłączenia węża ogrodowego 3/4 cala, zestaw do mycia samochodu (lanca pianowa i szampon samochodowy "gotowy do użycia").

Myjka Ciśnieniowa Karcher K2 Basic Car z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Myjka Ciśnieniowa Karcher K2 Basic Car z Biedronki - opis:
- idealna do prac wokół domu, w ogrodzie, czyszczenia samochodu
- duży hak zapewnia wygodne przechowywanie zwiniętego węża ciśnieniowego
- przyłącze Quick Connect
- wbudowany Filtr wody
- niewielki ciężar i ergonomiczny uchwyt umożliwiają łatwe przenoszenie
- pistolet wysokociśnieniowy
- 1- stopniowa lanca spryskująca
- uniwersalna szczotka myjąca

4 komentarze:

 1. posiadam go rok, na razie chodzi bez awarii. Uzywany raz na tydzien, dwa do mycia auta , motoru.

  Dla mnie ok do uzytku domowego jedynie waz mogl byc dluzszy, mam audi a6 i calego do okola nie oblece trzeba przenosic. ale i tak polecam

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałem 2 sezony, na trzeci już po gwarancji głowica pompy doznała mikropęknięcia(jest z tworzywa sztucznego, zaklejanie nic nie pomogło), wymiana głowicy w serwisie karchera 230 PLN.
  Więc kupiłem myjkę z głowica aluminiową Nifilsk. Także ani nie polecam, ani zachęcam do kupna. Przez dwa sezony się sprawdziła.

  OdpowiedzUsuń
 3. po kilku przygodach nauczyłam się, żeby nie kupować nic w biedronce. tak miałam jak kiedyś kupiłam robot kuchenny... masakra. później trafiłam już na stronie kohersena w promocji ich robot mycook i służy mi do tej pory. i to jest różnica. jaka cena taka jakość.

  OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2