Reklama

piątek, 14 kwietnia 2017

Parownica Karcher KST 2 z Biedronki

Parownica Kärcher KST 2 w Biedronce jest sprzedawana od 10.04.2017 roku za 399 złotych. Parownica o szerokim wachlarzu zastosowań: podłogi, kafelki, kabiny, blaty, kaloryfery.

Parownica Karcher KST 2 z Biedronki
źródło: biedronka.pl

Parownica Karcher KST 2 z Biedronki - opis:
- doskonała do czyszczenia wodoodpornych powierzchni
- oszczędna i ekologiczna
- moc grzałki: 1500 W
- max. ciśnienie pary: 3,2 bara
- pojemność kotła: 1 l
- ściereczka podłogowa frotte
- szczotka okrągła
- dysza ręczna
- dysza punktowa
- parownica o szerokim wachlarzu zastosowań: podłogi, kafelki, kabiny, blaty, kaloryfery
- w zestawie: wąż parowy z pistoletem (2 m), dysza punktowa, dysza ręczna, szczotka okrągła (czarna 1 szt.), ściereczka frotte do dyszy ręcznej (1 szt.), ściereczka podłogowa frotte (1 szt.), odkamieniacz w pałeczkach

Parownica Karcher dysza ręczna punktowa szczotka okrągła z Biedronki Parownica Karcher ściereczka podłogowa frotte z Biedronki

1 komentarz:

  1. Użytkuję od ponad dwóch lat, zakupiona w B. generalnie ok, ale mimo częstego odkamieniania, nie daje pary już tak samo mocno, jak na początku! Podejrzewam, że nie ma znaczenia gdzie parownica została kupiona, po prostu urządzenia na wodę, prędzej czy później zakamieniają się i już.
    Używam jej do mycia podłóg z kafli oraz do mycia okien (okien inaczej już nie myję). Duża zaletą jest mycie bez użycia chemii, tylko samą parą. Do okien potrzebne jest jeszcze urządzenie ściągające wodę z okien.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli nie jesteś zalogowany wybierz opcję "Komentarz jako:" następnie "Nazwa" i wpisz swoje imię lub pseudonim. Ułatwi to komunikację między użytkownikami. Obraźliwe komentarze oraz linki do stron nie na temat będą usuwane.

Reklama 2